Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Ostatni album Bright Eyes

1 Grudnia 2010

15 lutego 2011 r. nakładem wytwórni Saddle Creek Records ukaże się siódmy i ostatni krążek amerykańskiej formcji Bright Eyes. Jego tytuł to "The People's Key"


Nagranie albumu miało miejsce w ARC Studios w Omaha, a wzięli w nim udział najbardziej stali członkowie zespołu, czyli Conor Oberst, Mike Mogis i Nathaniel Walcott. Gościnnie zaś pojawili się m.in. Andy LeMaster (Now It's Overhead), Matt Maginn (Cursive), Carla Azar (Autolux), czy Clark Baechle (The Faint).

Na przyszły rok planowana jest także trasa, jednak jak dotychczas znane są tylko dwie daty koncertów: 9 marca w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i 23 czerwca w Royal Albert Hall w Londynie.


Lista utworów "The People's Key":

1 Firewall
2 Shell Games
3 Jejune Stars
4 Approximated Sunlight
5 Haile Selassie
6 A Machine Spiritual (In The People's Key)
7 Triple Spiral
8 Beginner's Mind
9 Ladder Song
10 One For You, One For Me

Koniec Bright Eyes to bynajmniej nie koniec muzycznej kariery Obersta - założyciela, a także kompozytora i autora wszystkich tekstów formacji. Oprócz Bright Eyes zaangażowany on był w inne projekty: Desparecidos, Commander Venus, Conor Oberst and The Mystic Valley, czy Monsters of Folk. Ten ostatni jest najnowszym pomysłem Conora, wraz z trzema innymi muzykami wydał on w ubiegłym roku debiutancki album zatytułowany "Monsters of Folk".

MaggieS

Tagi: bright eyes
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.