Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Grupa Hurts powraca z nową płytą!

18 Grudnia 2012

Theo i Adam - autorzy "Wonderful Life" - ogłosili właśnie szczegóły drugiego w karierze krążka. Album "Exile" ukaże się 12 marca 2013 r.


Album zapowiada dość zaskakujący numer "The Road" z równie szokującym klipem, który już teraz obejrzeć można na oficjalniej stronie zespołu: http://www.informationhurts.com/

Utwór ten nie jest jednak oficjalnym singlem przeznaczonym do promocji płyty w stacjach radiowych - ten usłyszymy dopiero na początku stycznia. Nawet jeśli nie będzie to drugie "Wonderful Life", to zespół z tak charakterystycznym stylem - zarówno w muzyce i jak i image'u - ma już ogromną liczbę fanów, jest wiec pewne że jego powrót będzie jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2013 r. Przypomnijmy, że pierwsza płyta Hurts "Happiness" stała się w Polsce Platynową Płytą i była najlepiej sprzedającym się debiutem 2010 roku.

20 Marca 2013r., w ramach mini-trasy promującej nowy krążek, zespół zagra jedyny koncert w Polsce w warszawskim klubie Palladium. W sprzedaży są jeszcze ostatnie bilety na to wydarzenie.

Sony Music Entertainment/ Maggie

Tagi: hurts
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.