Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Crocodiles zagrają przed White Lies w Polsce!

17 Grudnia 2010

Agencja Go Ahead informuje, iż znany jest już support przed występami zespołu White Lies, który zagra w marcu 2011 roku dwa koncerty w Polsce (4 marca w poznańskim Eskulapie, 5 marca w warszawskiej Stodole). Przed rockowymi gwiazdami wystąpi formacja Crocodiles !

Indie rockowa formacja Crocodiles pochodzi z San Diego, Kalifornia, założona w 2008 r. przez Charlesa Rowella oraz Brandona Welcheza. Członkowie zespołu grali wcześniej w licznych noise rockowych projektach: Some Girls and The Plot to Blow Up the Eiffel Tower, a przed wydaniem swojego debiutanckiego albumu współpracowali z Dum Dum Girls.

Stylistyczne inspiracje zespołu to z pewnością: The Jesus and Mary Chain, Echo & the Bunnyymen jak również Spacemen 3. Crocodiles gwałtownie zdobyli rozgłos w 2008, po tym jak zaprzyjaźniona z nimi grupa No Age uwzględniła singiel zespołu ''Neon Jesus'' na liście swoich najlepszych utworów roku. Charles i Brandon wydali swój debiutancki album ''Summer of Hate'' w kwietniu 2009 nakładem wytwórni Fat Possum Records. Na ich ostatnim krążku ''Sleep Forever'' zagościł James Ford - członek Simian Mobile Disco, który wcześniej zajmował się produkcją dla m.in. Klaxons, Florence & The Machine czy Arctic Monkeys.

Bilety na oba koncerty kosztują 89 zł w przedsprzedaży, 100 zł w dniu koncertu. Bilety są do nabycia na stronach ticketpro.pl, ticketonline.pl oraz eventim.pl. Bilety na koncert w Poznaniu także do kupienia w punktach CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Gazeta Cafe oraz za pośrednictwem bilety24.pl. Bilety na warszawski koncert można nabyć także w klubie Stodoła.

Organizator: Agencja Go Ahead

Informacja prasowa organizatora: Go Ahead / Marcin ''Nerthuss'' Szyszka

Tagi: crocodiles white lies
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.