Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Sodom i Death Angel gwiazdami drugiej edycji Silesian Massacre Festival!!!

28 Grudnia 2010

Po pierwszej bardzo udanej muzycznie i organizacyjnie edycji festiwalu, już dziś organizatorzy mogą ogłosić drugą edycję, tym razem utrzymaną w klimacie thrash metalu, która odbędzie się 2 kwietnia 2011 roku w katowickim Mega Clubie

Gwiazdami festiwalu będą:

SODOM - komandosi z Zagłębia Ruhry, działający nieprzerwanie od bez mała 30 lat, autorzy kultowych i ważkich dla rozwoju gatunku płyt ''Persecution Mania'' i ''Agent Orange''. Giganci europejskiego trash metalu również ostatnim, dopiero co wydanym albumem ''In War and Pieces'' potwierdzają, że należne im obok Kreator i Destruction miejsce w Wielkiej Trójce niemieckiego thrashu jest bezwzględnie zasłużone i ugruntowane.

DEATH ANGEL - przedstawiciele rdzennego amerykańskiego thrashu z Bay Area, święcący coraz większe sukcesy sceniczne od czasu reaktywacji w 2001 r. Uznanie fanów przyniosły im nie tylko znakomite nagrania z lat 80-tych, ale przede wszystkim ostatnie płyty z ''Killing Season'' z 2008 i ''Relentless Retribution'' z 2010 roku na czele. Występ podczas katowickiego festiwalu będzie finałem trasy zespołu po krajach wschodniej Europy.

HIRAX - thrash/speed metalowi ekstremiści z Kalifornii pod wodzą charyzmatycznego lidera Katona De Peny występując po raz pierwszy na polskiej ziemi zdewastują uszy maniaków thrashu zarówno strzałami z klasycznych krążków ''Raging Violence'' czy ''Hate, Fear and Power'', jak i najnowszymi bękartami z wydanego w 2009 r. ''El Rostro de la Muerte''.

Ten znakomity skład uzupełnią: niezawodna, śląska maszyna burząca HORRORSCOPE, zdobywający coraz większy rozgłos w Europie, grecki SUICIDAL ANGELS oraz słowacki MAJSTER KAT. Nową falę thrashu reprezentować będą uznany już, krakowski RETRIBUTION, rybnickie małolaty z THE CROSSROADS, bydgoski DEATHINITION oraz gliwicki VATES.

Bilety dostępne w ticketpro.pl (Empik, MediaMarkt, Saturn etc.) jeszcze przed końcem roku.

Ceny biletów:

89 zł - do 31.01

99 zł - do 28.02

110 zł - do 01.04

130 zł - w dniu koncertu

Organizator:www.myspace.com/pionaart

Promocja: www.fantommedia.pl

Fantom Media / Marcin ''Nerthuss'' Szyszka

Tagi: fantom media, sodom, death angel, hirax, horrorscope, suicidal angels, majster kat, retribution, teh crossroads, deathinition, vates
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.