Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Billy Talent, P.O.D. i Gentleman na Lemon Festival 2013!

15 Marca 2013

Billy Talent, P.O.D. i Gentleman to zagraniczne gwiazdy, które wystąpią na drugiej edycji Lemon Festival 2013.

fot. Dustin Rabin
fot. Dustin Rabin

W tym roku impreza odbędzie się w dniach 28 i 29 czerwca na Łąkach Niebudaka w Łowiczu (okolice Warszawy). Oprócz nich na festiwalu zobaczmy także m.in. Luxtorpedę, Jelonka, Frontside, Anti Tank Nun, Mesajaha, Poparzonych Kawą Trzy i Chemię.

Lemon Festival to impreza o charakterze rockowym ale nie ograniczająca się tylko do samego rocka. Na feście spotkamy nie najlepszych artystów łączących często wiele stylów, ale również najciekawszych DJ-ów z Polski i zagranicy którzy swoje fascynacje muzyczne czerpali z rocka czy nawet metalu. Warto podkreślić, że Łowicz to w tej chwili doskonałe miejsce do którego można bardzo szybko dojechać wykorzystując każdy środek transportu. Autostrada A2 oraz doskonała infrastruktura kolejowa i bliskie położenie lotnisk w Warszawie, Łodzi czy nawet Poznania pozwala bardzo optymistycznie spoglądać na przyszłość nowo powstającej imprezy.

Lemon Festival to przede wszystkim impreza będzie wyprodukowana na najwyższym poziomie z zaangażowaniem najnowocześniejszych systemów scenicznych, świetlnych i dźwiękowych oraz profesjonalnym polem namiotowym.

Więcej informacji na www.lemonfesival.pl oraz www.facebook.com/LemonFestivalPL

materiały prasowe organizatora/ RM

Tagi: lemon festival, billy tallent, p.o.d., gentleman
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.