Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


DEPECHE MODE - "Delta Machine" - dziś premiera!

22 Marca 2013

Dzisiaj premiera jednej z najważniejszych zagranicznych płyty tego roku - 13. studyjnego krążka Depeche Mode "Delta Machine".


Album w 3 wersjach (standardowa, deluxe i na winylu) dostępny jest już w salonach Empik i przez stronę empik.com (do wersji deluxe w pierwszych dniach sprzedaży dodawane są pamiątkowe plakaty), a od poniedziałku/wtorku wersja standardowa i winyl dostępne będą już we wszystkich sklepach muzycznych w Polsce.

Wszystkich fanów zespołu dziś rano przywitała jeszcze jedna dobra informacja: poza wyprzedanym już koncertem 25 lipca w Warszawie na Stadionie Narodowym, Depeche Mode zagrają w Polsce drugi raz: 24 lutego 2014 r. w łódzkiej Arenie. Bilety na to wydarzenie do sprzedaży trafią 3 kwietnia.

Wczoraj zespół zaprezentował materiał video, w którym dokładnie opisuje proces pracy nad poszczególnymi piosenkami z 'Delta Machine' .
Klip do obejrzenia tutaj: <http://rol.st/11kfjTC> .

Sony Music Entertainment/ RM

Tagi: depeche mode
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.