Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


NAZARETH trzykrotnie zagra w Polsce!

25 Marca 2013

Już w kwietniu legendarni Szkoci z Nazareth zagrają w Polsce trzy koncerty: we Wrocławiu, Krakowie i Łodzi.


"God Of The Mountain Tour 2013" jest częścią światowego tourne zespółu. Zespół gościł w Polsce także w ubiegłym roku i spotkał się z gorącym przyjęciem fanów. Zagrali wtedy pięć koncertów. Tym razem muzycy wystąpią w kolejnych trzech miastach. Koncerty odbędą się odpowiednio - 20 kwietnia we Wrocławiu (Od Zmierzchu Do Świtu), 21 kwietnia w Krakowie (Kwadrat) i 23 kwietnia w
Łodzi (Dekompresja).

Muzycy Nazareth są jak dobre wino, które im starsze tym lepsze. Świadczą o tym recenzje, które warto prześledzić, jak również raport z ubiegłorocznej trasy - http://trasa2012.nazareth.pl/

Zespół z pewnością kolejny raz zaskoczy fanów swoją energetyczną grą i hipnotyzującym wokalem lidera Dana McCafferty. Nie zabraknie nowości.

Zespół będzie promował swój najnowszy singiel "God Of The Mountain" (http://youtu.be/pIgKIOEEiUQ), który jest oficjalnym hymnem austriackiego zespołu na Zimowe Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym 2013 w Val di Fiemme.

NAZARETH jak żaden inny zespół, przez pięć dekad, z niesłabnącą energią, jest wciąż aktywny i z powodzeniem koncertuje na całym świecie. W 2008 zespół wydał nowy dobrze przyjęty album "The Newz", nagrany w obecnym składzie zespołu (Dan McCafferty-wokal, Jimmy Murrison-gitara, Pete Agnew-gitara basowa i Lee Agnew-perkusja), zaskoczył fanów bardzo heavymetalowym brzmieniem. Ostatnia płyta studyjna to "Big Dogz" (2011).

W 2013 na rynku ukazał się album "Hard 'N' Heavy", który zawiera największe przeboje zespołu z nowym masteringiem oraz płyta CD i DVD z koncertem live z Glasgow.

Szkocki kwartet koncertował w naszym kraju już kilkukrotnie. W latach osiemdziesiątych suportował ich zespół TSA. Tym razem w roli supportu zobaczymy polsko-grecko-niemiecki zespół Tri State Corner, którego popularność dynamicznie rośnie na całym świecie.


Szczegóły koncertów:

www.nazareth.pl
www.nazarethdirect.co.uk

20.04.2013, 19:00

Klub Od Zmierzchu Do Świtu, Wrocław

http://www.lastfm.pl/event/3501017+Nazareth+at+Od+Zmierzchu+Do+%C5%9Awitu+on+20+April+2013

21.04.2013, 19:00

Klub Kwadrat, Kraków

http://www.lastfm.pl/event/3502444+God+of+the+Mountain+Tour+2013


23.04.2013, 19:00

Klub Dekompresja, Łódź

http://www.lastfm.pl/event/3504758+Nazareth+at+Dekompresja+on+23+April+2013


Serwis RockMagazyn.pl jest jednym z patronów medialnych tej trasy :)


Bilety w cenie 120 złotych dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn oraz wszystkich punktach sprzedaży Ticketpro i Eventim. W dniu koncertu cena wzrośnie do 140 zł

materiały prasowe organizatora/ RM

Tagi: nazareth
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.