Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Anti Tank Nun ujawnia utwór z nowej płyty!

24 Kwietnia 2013

"Fire Follow Me" najnowszy krążek Anti Tank Nun jest już prawie gotowy i 13 maja trafi na półki sklepowe.


Jak zapowiadają muzycy płyta będzie nieco inna niż debiut i może zaskoczyć fanów, ale tylko i wyłącznie pozytywnie! Na nowym albumie dokładnie słychać rok ciężkiej pracy muzyków i to, jak idealnie są już zgranym bandem. Będzie jeszcze mocniej, ale i bardziej melodyjnie, aby udowodnić ten fakt postanowiliśmy udostępnić jeden z utworów, zatytułowany tajemniczo "Under The Big Black Tent". Kawałka można posłuchać tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=9Lk2BuPw9S8&feature=youtu.be

Płyta "Fire Follow Me" zarejestrowana została w Studio Analiz w Szczecinie, miksem i masteringiem zajął się Grzegorz Mukanowski, a nad całością czuwali: Tomasz Titus Pukacki i Adam Bielczuk. Przypomnijmy, że formacja Anti Tank Nun powołana do życia została przez Titusa (Acid Drinkers) i 14- letniego wówczas gitarzystę Iggiego Gwaderę, do składu dołączyli także gitarzysta Adam Bielczuk i perkusista Bogumił Krakowski. Ich pierwsza płyta "Hang'em High" stała się jedną z najważniejszych metalowych płyt minionego roku, a utwory z tego albumu do dziś krążą po listach przebojów.

Metal Mind Productions/ RM

Tagi: anti tank nun
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.