Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Kamp! przed Hurts w Krakowie i Warszawie!

13 Stycznia 2011

Informujemy, iż przed krakowskim oraz warszawskim występem grupy Hurts (21.01 Studio w Krakowie oraz 22.01 Stodoła w Warszawie) zagra formacja Kamp!
Przypomnijmy, że zespół Hurts wystąpi także w Gdańsku w klubie Parlament 23 stycznia. Bilety na wszystkie koncerty zostały już wyprzedane.


Kamp! to łódzko-wrocławskie trio. Początki grupy sięgają 2007, pierwsze utwory (w tym remiks utworu ''Mężczyźni bez amunicji'' zespołu Cool Kids Of Death) powstały w 2008.

W październiku 2008, występem w poznańskim klubie Cafe Mięsna, Kamp! zadebiutował na scenie. Żywiołowe, pełne energii, chwilami rozimprowizowane koncerty, szybko stały się głównym atutem i znakiem rozpoznawczym zespołu, a także przepustką do występów w wielu znanych polskich klubach i na najważniejszych festiwalach letnich 2009 (Selector, Heineken Open'er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka). Zespół ma również za sobą udane występy na antenie Programu 3 PR (Offensywa), PR Euro (Euroscena) i Roxy Fm (Przesłuchanie).

Następny rok działalności to występy na festiwalach Culture Collide w Los Angeles, The Great Escape w Brighton i Liverpool Music Week, podczas światowej wystawy EXPO w Szanghaju, a także koncerty w Berlinie i krótka trasa po Czechach i Słowacji.

W lutym 2009 pojawiła sie pierwsza EP zespołu - ''Thales one''. Wydawnictwo to ukazało się w net-labelu Brennnessel, założonym przez członków Kamp!. Głównym zadaniem Brennnessel (www.brennnessel.pl) jest udostępnianie i promocja tanecznej muzyki elektronicznej w różnych jej odmianach.

Pod koniec maja ukazał się singiel ''Breaking a ghost's heart'', który stał się powerplayem w PR Euro, Roxy FM i kilku rozgłośniach studenckich, a w głosowaniu słuchaczy PR Euro na najlepszy utwór roku, zajął drugą pozycję.

W maju 2010 ukazał się kolejny singiel ''Heats''. Wydawnictwo to można traktować jako zapowiedz pełnego albumu.

Organizator koncertu: Agencja Go Ahead

Materiały prasowe organizatora - Go Ahead / Marcin ''Nerthuss'' Szyszka

Tagi: kamp!
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.