Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Rock for People - festiwalowy autokar z Polski

23 Maja 2013

Agencja Joytown, polski promotor festiwalu Rock for People, odpala specjalny autokar, który zawiezie festiwalowiczów z Warszawy i Wrocławia prosto do Festivalparku w Hradec Králové, oraz z powrotem do Polski!


Bus for People to wygoda, elegancja i bezpieczeństwo, a do tego wyluzowana atmosfera integracji, projekcje klasycznych filmów, gitary w głośnikach i imprezowe upominki. Przejazdy można zakupić w sklepie JoyStore, także w pakiecie z 4-dniowym festiwalowym biletem oraz polem namiotowym.

Bus for People to odpowiedź Agencji Joytown na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników festiwalu. Joytown od 2003 r. organizuje wyjazdy autokarowe do Festivalparku w Hradec Králové na zaprzyjaźniony z Rock for People festiwal Hip Hop Kemp. W 2011 r. tzw. Kempobusy wyjechały aż z 19 polskich miast, tworząc największą w Polsce zorganizowaną wyprawę na zagraniczne wydarzenie muzyczne!

Na stronie festiwalu wystartował także konkurs, w którym nagradzani są stali bywalcy Rock for People. Jeśli trzymacie jeszcze na nadgarstkach festiwalowe opaski z dowolnej edycji festiwalu, macie szansę na zgarnięcie darmowej wejściówki na 19. edycję wielkiej uczty muzycznej w Czechach! Co trzeba zrobić? Użyć wyobraźni, wyeksponować festiwalową opaskę i pstryknąć fotę. Zgłoszenia można nadsyłać do 24 maja, szczegóły na oficjalnej polskiej stronie Rock for People.

Wielka uczta muzyczna startuje od 2 do 5 lipca w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej w Kudowie Zdrój. Festiwalową sceną przez 4 dni zawładną Papa Roach, Thirty Seconds To Mars, Queens Of The Stone Age, A Day To Remember, Foals, Billy Talent, The Ghost Inside, The Devil Wears Prada, Modestep, Borgore i blisko 200 formacji z całego świata!

Ostatnie sztuki biletów w promocyjnej cenie 249 zł są jeszcze dostępne w internetowym JoyStore.

Agencja Joytown / RM

Tagi: rock for people festival 2013
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.