Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Sinead O'Connor we Wrocławiu!

3 Czerwca 2013

Koncert Sinead O'Connor 22 czerwca odbędzie się w ramach obchodów Swięta Wrocławia - WrocLove Fest 2013.


Koncert Sinead O'Connor odbędzie się w hali Orbita przy ul. Wejherowskiej, a nie, jak wcześniej zapowiadał Organizator, na Wyspie Słodowej. Wszystkie zakupione bilety, zarówno na miejsca stojące jak i siedzące, zachowują ważność. Koncert rozpocznie się o godz.19.00

Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, łamiącym ludzkie serca, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. To również niepokorna duchem, wojownicza królowa muzyki. Niestrudzona w swoim działaniu pomimo kontrowersji, które przez wszystkie lata gromadziły się wokół jej osoby, nie poddała się i koncertuje wydając kolejne, jeszcze lepsze płyty. Sinead O'Connor jest bez wątpienia jedynym w swoim rodzaju zjawiskiem na muzycznej scenie, a jej koncerty na długo zapadają w pamięć.

Muzyczna kariera Sinead rozkwitła dzięki pierwszemu hitowi "Mandika" w 1987 roku, a multi platynowy sukces płyty "I Do Not Want What I Haven't Got" z niezapomnianą wersją utworu Prince'a "Nothing Compares 2 U" umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej. Następne lata to liczne kolaboracje oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z tak odległymi muzycznymi gatunkami jak irlandzki folk "Sean-Nós Nua" (2002), czy roots reggae "Throw Down Your Arms" (2005). Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie. Sinead O'Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od 30 lat swojej działalności artystycznej. Do tej pory wokalistka wydała 13 albumów - ostatni "How About I Be Me (And You Be You)?" na światowym rynku ukazał się 5 marca 2012 roku.


WrocLove Fest - Święto Wrocławia 2013

SINEAD O'CONNOR

22.06.13 godz.19.00
hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

Bilety:
miejsca stojące: 90 zł - do 21.06, 100 zł - w dniu koncertu|
miejsca siedzące ( boczne trybuny): 150 zł - do 21.06, 160 zł - w dniu koncertu

Bilety dostępne w sieci salonów Empik i MediaMarkt w całej Polsce oraz online w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

wrockfest.pl / RM

Tagi: sinead o'connor, wroclove fest 2013
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.