Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Festiwal Rock for People - zgarnij darmowy bilet!

7 Czerwca 2013

Rockowo-elektroniczna uczta muzyczna w czeskim Hradec Králové zbliża się wielkimi krokami, a my podpowiadamy, jak zdobyć darmowe bilety.


zterodniowe karnety na festiwal dostępne są w sklepie JoyStore w cenie 269 zł, ale teraz można je zdobyć zupełnie za darmo! Jak to zrobić? Wyjazd na wielką ucztę muzyczną do Czech warto zaplanować z większą paczką. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia z festiwalu przyjemniej zbierać wspólnie z przyjaciółmi, a od teraz wychodzi taniej - zbierz ekipę i zrób zamówienie na cztery karnety festiwalowe, a piąty dostaniesz gratis! Akcja promocyjna w sklepie JoyStore umożliwia zakup czterech wejściówek w cenie pięciu.

W tym tygodni wystartował także konkurs, w którym docenione zostaną talenty i foto, i graficzne. Zaprojektuj swoje zdjęcie w tle na Facebooku w klimacie Rock for People - wykorzystaj odjechane zdjęcia, znajdź inspirację w kreacjach festiwalowych i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś pojechać na legendarny festiwal w Hradec Králové. Zgłoszenia można przesyłać do środy 12 czerwca. Szczegóły konkursu na stronie www.rockforpeople.pl

W polskiej przedsprzedaży pojawiły się także bilety jednodniowe. Świeże wejściówki można nabyć w sklepie JoyStore - w tym roku bilety różnią się cenami ze względu na artystów występujących danego dnia, a każda pula jest ograniczona! Warto zaopatrzyć się w bilety jeszcze w przedsprzedaży, by uniknąć stania w długich kolejkach w trakcie festiwalu lub sytuacji, w której wejściówki się wyczerpią.

Rock for People, 2-5.07.2013, Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl
www.joystore.pl

Agencja Joytown / RM

Tagi: rock for people festival 2013
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.