Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Kolejne video od J.D. Overdrive!

24 Czerwca 2013

"Shadow of the Beast" to kolejna piosenka z albumu "Fortune Favors The Brave", do której muzycy grupy J. D. Overdrive zmontowali - dosłownie - kolejny teledysk.


Video składa się z fragmentów starych, czarno-białych horrorów. Skąd taki pomysł? Na to pytanie odpowiada wokalista zespołu - Wojtek "Suseł" Kałuża:

Taka koncepcja bardzo pasuje nam do "Shadow of the Beast" - to jest powolny, dość mroczny numer i stare horrory to wręcz idealny temat na klip dla takiej kompozycji. Coś takiego zrobiło już rodzime Vagitarians (tylko, że tam był większy misz masz tematyczny), ostatnio też Deftones pokusiło się na podobny klip, gdzie tematem przewodnim były stare westerny. My od samego początku wiedzieliśmy, że postawimy na filmy grozy - im starsze i bardziej kiczowate, tym lepiej. Samo zbieranie materiału było troszkę czasochłonne, ale też sprawiło nam sporą frajdę - mogliśmy sobie przypomnieć kilka zapomnianych klasyków (śmiech).

Wojtek Kałuża zajął się zbieraniem materiałów, a gitarzysta Michał Stemplowski i perkusista Łukasz Jurewicz wcielili się w role montażystów. Efekt ich pracy reżyserskiej i muzycznej można zobaczyć tutaj:
http://www.jdoverdrive.pl/pl/main.html

Metal Mind Productions / RM

Tagi: j. d. overdrive
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.