Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Monster Truck supportem Vista Chino!

25 Lipca 2013

12 listopada w warszawskiej Proximie wystąpi amerykańska formacja Vista Chino - inkarnacja klasycznego składu Kyuss Lives! Ich koncert otworzy kanadyjski, rockowy skład pod nazwą Monster Truck.


Vista Chino to zespół założony przez Johna Garcia i Branta Bjork (wcześniej Kyuss) oraz Bruno Fevery, udzielającego się wcześniej w projekcie Kyuss Lives! Brzmienie tego zespołu jest zbliżone do tego, co prezentował niegdyś Kyuss, na koncercie nie zabraknie także utworów tej legendarnej formacji. Kyuss to grupa uznana za pionierów stoner rocka, ale obracająca się również w klimatach metalu i desert rocka. Band działał w latach 1988 - 1995, nagrał 4 genialne albumy i zapraszany był na wspólne trasy koncertowe przez zespoły: Metallica, Faith No More czy Nirvana. Zespół działałby zapewne do dzisiaj gdyby nie konflikt dwóch przyjaciół i jednocześnie założycieli grupy: Johna Garcia i gitarzysty Josha Homme, który obecnie jest liderem zespołu Queens Of The Stone Age. Wczesną jesienią Vista Chino wyda swój debiutancki album zatytułowany "Peace", pierwszy singiel "Dragona Dragona" już krąży w sieci, można go odsłuchać tutaj:

http://www.youtube.com/watch?v=x7kUwTk2vfk

John Garcia o Vista Chino: "Kyuss Lives to w tej chwili Vista Chino! Dobrze jest móc to w końcu napisać, a powiedzieć na głos - jeszcze lepiej. Teraz nasz kontrakt z Napalm Records jest już oficjalny. Czas zapomnieć o przeszłości, należy przeć do przodu i realizować nasz plan, czyli tworzyć muzykę i ruszyć w trasę!"


12.11.2013

VISTA CHINO
+ Monster Truck


Proxima; Warszawa
Otwarcie bram 19:00
Początek koncertu 20:00

Bilety w cenie: 80zł przedsprzedaż / 100zł w dniu koncertu
Bilety w sprzedaży!

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl
Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl
Bilety do nabycia na stronach: www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl


Podczas koncertu w Polsce muzykom towarzyszyć będzie kanadyjski zespół Monster Truck. Założony w 2009 roku, funkcjonował początkowo tylko jako poboczny projekt, ale bardzo szybko zaczął żyć swoim życiem i stał się pełnoprawnym bandem. Zespół ma na swoim koncie dwie EPki: "Monster Truck" i " The Brown". Ta ostatnia pozwoliła formacji już dość mocno zaistnieć na rynku muzycznym. Single: "Seven Seas Blues" i "Righteous Smoke" znalazły się w na listach rockowych hitów w kanadyjskich radiostacjach. Zaraz później Monster Truck wyruszył w trasy koncertowe, towarzyszyli między innymi: Sheepdogs, Slashowi, Deep Purple, a ostatnio Alice In Chains. W tym roku zespół dorobił się albumu pod nazwą "Furiosity", który został wydany w niezależnej wytwórni Dine Alone Records. Na płycie znalazło się 12 utworów, słychać w nich wpływy z czasów świetności ery grunge'u i punk rocka, uwielbianej przez muzyków, a całość uzupełnia rytmiczny, mocno napędzający całość, silny głos wokalisty Jona Harvey'a. W sieci znalazł się jeden z utworów z nowej płyty zatytułowany "Sweet Mountain River", można go odsłuchać w TYM miejscu. Dla przypomnienia jeszcze utwór z EPki "The Brown" - wspomniany wcześniej - "Seven Seas Blues", do odsłuchu pod TYM linkiem.

Skład zespołu:

Jon Harvey (bass & lead vocals)
Jeremy Widerman (guitar & vocals)
Brandon Bliss (organ & vocals)
Steve Kiely (drums & vocals)


Więcej informacji o zespole na stronie: www.ilovemonstertruck.com

Metal Mind Productions / RM

Tagi: monster truck
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.