Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


JOHN MAYER ujawnia gości na nowej płycie 'Paradise Valley'

13 Sierpnia 2013

Równo za tydzień na półki sklepowe trafi nowy studyjny album Johna Mayera "Paradise Valley". Usłyszymy na nim paru znakomitych gości.


Album oczekiwany jest z dużą niecierpliwością, bo ujawnione z niego single 'Paper Doll' (http://youtu.be/565tXd1UyYI) i 'Wildfire' (http://youtu.be/lK2kKg4ao2I) zachwyciły zarówno fanów, jak i krytyków. Teraz można odsłuchać go w całości za darmo w serwisie iTunes (http://www.itunes.com/JohnMayer). Każdy, kto zamówi płytę przed premierą, otrzyma utwór 'Wildfire' do darmowego pobrania.

Przy okazji ujawnienia muzyki na całej płycie poznaliśmy także gości, którzy z Johnem śpiewają na płycie. Utwór 'Who You Love' to zaskakujący duet z byłą narzeczoną, Katy Perry a drugi, zupełnie inny niż singlowy utwór 'Wildfire' w całości śpiewa... Frank Ocean! Wszystkie 11 utworów na płycie wyprodukował stały współpracownik artysty - Don Was, odpowiedzialny m.in. za poprzedni bestsellerowy krążek Mayera 'Born & Raised' i mający na koncie produkcje m.in. dla The Rolling Stones czy B.B. Kinga.

Sony Music Poland / RM

Tagi: john mayer
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.