Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


SINÉAD O`CONNOR na jedynym koncercie w Polsce!

21 Sierpnia 2013

Sinead O`Connor wystąpi w Warszawie 27 października w Warszawie.


Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na scenie muzycznej. To wokalistka obdarzona niezwykle wrażliwym, a jednocześnie psychodelicznym i niepokojącym głosem. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów na koncie, najnowszy "How About I Be Me (And You Be You)?" z 2012 roku.

Muzyczna kariera Sinead rozkwitła dzięki pierwszemu hitowi "Mandika" w 1987 roku, a multiplatynowy sukces płyty "I Do Not Want What I Haven't Got" z niezapomnianą wersją utworu Prince'a "Nothing Compares 2 U" umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej. Następne lata to liczne kolaboracje oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z tak odległymi muzycznymi gatunkami jak irlandzki folk "Sean-Nós Nua" (2002), czy roots reggae "Throw Down Your Arms" (2005).

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie.

Sinead O'Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od prawie 30 lat swojej działalności artystycznej.

6 osób na scenie, największe hity i nowe, wzruszające piosenki i wyjątkowy głos Sinead. Dla fanów twórczości Sinead O'Connor pierwszy koncert w Polsce po wydaniu ostatniego albumu "How About I Be Me (And You Be You)?" to pozycja obowiązkowa.

SINÉAD O`CONNOR
27 października 2013r
Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 19:00

Bilety na koncert są już dostępne w sieci sprzedaży eventim.pl (m.in. kasa PKIN, salony Empik w całym kraju)

Więcej informacji o koncercie na stronie: www.koncerty.com

materiały Organizatora / RM

Tagi: sinead o'connor
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.