Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Fenech-Soler wystąpi w listopadzie w Warszawie!

22 Września 2013

Brytyjskiej grupa Fenech-Soler wystąpi 29.11 w klubie Basen w Warszawie i promować będzie nadchodzący album zatytułowany "Rituals".


Premiera nowego krążka zaplanowana jest na 30 września. Fenech-Soler w nagraniach wspomogli Tim Goldsworthy (LCD Soundsystem, UNKLE) oraz szwedzki producent i didżej Style Of Eye.

Grupa swoimi dotychczasowymi dokonaniami udowodniła, że elektropop po ponad 30 latach od powstania ma się nadal znakomicie. A kolejna muzyczna propozycja Anglików pokazuje, że można tworzyć żywą muzykę taneczną, w której ludzie i instrumenty odgrywają główną rolę.

Przypomnijmy, że dwa lata temu Fenech-Soler wystąpili podczas FreeFormFestiwal oczarowując polskich słuchaczy. Jeśli lubicie to, co tworzą Phoenix, Cut Copy, Groove Armada albo Daft Punk to koniecznie wybierzcie się na ten koncert!

Informacja o biletach pojawi się już wkrótce.

Organizator: P.W. Events i Go Ahead

Klub Basen

Tagi: fenech soler
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.