Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Spotkanie z Edytą Bartosiewicz w Empiku!

28 Września 2013

Już w najbliższy poniedziałek, 30 września - na dzień przed premierą nowej płyty - Edyta Bartosiewicz spotka się ze swoimi fanami w Empiku w Warszawie.


Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00 w warszawskim salonie Empik Junior przy ul. Marszałkowskiej.

Edyta Bartosiewicz na długo zniknęła z polskiej sceny rockowej. Teraz powraca po blisko 15 latach przerwy, a wraz z nią jakość i sens w mainstreamowej muzyce rockowej.

"Renovatio" to szósty solowy album artystki, na którym znajduje się 13 bardzo osobistych utworów. Jak sama mówi, nie jest to płyta, a cały bagaż życiowy zawarty w głosie, muzyce i tekstach. Płytę promuje singiel "Upaść by wstać".

Nagrodzona pięcioma Fryderykami oraz Paszportem Polityki polska kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i piosenkarka sprzedała albumy w łącznym nadkładzie około miliona egzemplarzy, a 16 singli jej autorstwa dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Spotkanie w Empiku, podczas którego artystka będzie podpisywać swoją najnowszą płytę "Renovatio", poprowadzi znany prezenter radiowy, Piotr Metz.

Ogólnopolska premiera płyty odbędzie się 1 października.

INFORMACJA PRASOWA, EMPIK

informacja prasowa, Empik / RM

Tagi: edyta bartosiewicz
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.