Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Red Fang wystąpi w marcu w Warszawie

3 Października 2013

Red Fang wystąpi 31 marca w warszawskim klubie Basen. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej najnowszy album grupy "Whales and Leeches".


"Whales and Leeches" do sprzedaży trafi już 15 października. Nowa płyta wydana zostanie przez słynne Relapse Records i jak zapowiadają sami członkowie zespołu, będzie to epicki krążek dla fanów gitarowego rozpędzonego rocka!

Red Fang obraca się w stylistyce szeroko pojętego stoner-rocka, a ich muzykę charakteryzują olbrzymie ilości spontaniczności i luzu. Dwie poprzednie płyty zaskakiwały chwytliwością i szczerą rockową energią. Nie bez powodu bardzo szybko zainteresowała się nimi tak duża wytwórnia jak Relapse Records. Red Fang znany jest także ze swoich zabawnych i pełnych absurdu teledysków w reżyserii Whiteya McConnaughy'ego. Powiększający się koncertowy dorobek zespołu, w tym występy obok takich kapel jak Saint Vitus, Crowbar czy Helmet, stawiają ich coraz wyżej w hierarchii stonerowego grania.

Na koncercie w klubie Basen towarzyszyć będą im dwa inne amerykańskie zespoły. Pierwszy z nich - The Shrine będzie promować swój ostatni album "Primitive Blast" z 2012 roku, który łączy ze sobą hard rockową energię z thrash metalową prezencją sceniczną. Występy u boku Graveyard, Kyuss Lives! czy Pentagram pozwoliły zdobyć zainteresowanie szerszej publiczności, a ich debiut z 2010 roku wyprodukował sam Chuck Dukowski z legendarnego Black Flag.

Kolejny formacja - Lord Dying przyjedzie także z nową płytą wydaną w tym roku i zaprezentuje smolisty i ciężki sludge metal w duchu Rwake, Conan czy Shrinebuilder. Debiut "Summon the Faithless" wydany przez Relapse to mocny kandydat na płytę, którą wielu fanów doom i sludge metalu na pewno się zainteresuje.

RED FANG
Supports: The Shrine, Lord Dying

31.03 Basen / Warszawa

Bilety:
50pln - do 31.12
55pln - od 1.01 do 30.03
65pln - w dniu koncertu
Miejsca sprzedaży: ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, biletomat.pl, redfang.evenea.pl, ticketportal.pl

event: https://www.facebook.com/events/728877023793825/

Klub Basen / RM

Tagi: red fang
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.