Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ACID DRINKERS w grudniu w Stodole

13 Października 2013

4 grudnia zapraszamy do Klubu Stodoła na mocną dawkę kwaśnego rock'n'rolla. Hasłem przewodnim tegorocznej trasy jest 'Black is my colour'.


Acid Drinkers to zespół rock'n'rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały, będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od 23 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu - zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ok. 1000 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Dali się również we znaki zagranicą - gdyby nie problemy wizowe 20 lat temu, mogliby być dzisiaj głównym towarem eksportowym Polski. Ich popularność wyszła daleko poza scenę stricte metalową.

Kwasożłopy to 4 osobowości, które wchodzą w skład dobrze naoliwionej i rozpędzonej maszyny. Titus - lider, wokalista i basista - obdarzony niezwykłą charyzmą, każdy występ doprawia poczuciem humoru; Popcorn - gitarzysta - prawdopodobnie jeden z największych wirtuozów gitary nad Wisłą; Ślimak - perkusista - wybrany Najbardziej Inspirującym Perkusistą Wszechczasów w Polsce; Jankiel - gitarzysta - muzyczny geniusz, w zespole od 3 lat. Byli członkowie zespołu to Litza (współzałożyciel), Perła, Lipa i śp. Olass (zmarły w 2009 roku).

Acid Drinkers mają na koncie 15 płyt. Są skuteczniejsi niż piłkarska reprezentacja Hiszpanii - z każdej gali Fryderyków na którą są zaproszeni wychodzą z przynajmniej jedną statuetką. W 2011 rozbili bank wynosząc ich aż 4 - m.in. za Przebój i Grupę Roku.

Kwasożłopy kują metal i krzeszą iskry i nic nie zapowiada by mieli poprzestać. W zeszłym roku Acid Drinkers wydali album La Part Du Diable, który promowali na kilkudziesięciu koncertach dla tysięcy fanów. Ci jednak nigdy nie mają dość, dlatego tej jesieni i zimy szykuje się powtórka z rozrywki.

Okazja, by pokazać, że czerń to również Wasz kolor, nadejdzie 4 grudnia w Klubie Stodoła!

Miejsca stojące: 40 pln w przedsprzedaży, 47 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 60 pln w przedsprzedaży, 67 pln w dniu koncertu
do kupienia w TicketClub Batorego (Warszawa ul. Batorego 10; kasa Klubu Stodoła);
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl

Klub Stodoła / RM

Tagi: acid drinkers
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.