Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010

20 Grudnia 2009

Jimmy Page planuje powrót na scenę w 2010 roku, jednak nie razem z resztą członków Led Zeppelin. Page ma dość czekania i chce w przyszył roku powrócić z materiałem, jaki uda mu się stworzyć.


Podczas gdy Robert Plant i Alison Krauss pracują nad kontynuacją nagrodzonego Grammy "Raising Sand", a John Paul Jones gra razem z Joshem Hommem i Davem Grohlem w Them Crooked Vultures, Page zapodowiada - "W przyszłym chciałbym zacząć normalnie koncertować. Mam trochę materiału. Minęły już dwa lata, od kiedy graliśmy na O2, więc nadszedł już czas aby powrócić."

Od ostatniego koncertu zjednoczonego Led Zeppelin (razem z perkisistą Jasonem Bonhamem) na londyńskiej O2 Arena, Plant i Jones realizowali własne projekty, Page natomiast ograniczył swoje występy do ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie i dokumentu "It Might Get Loud", przy którym współpracowali również tTe Edge i Jack White.

Nie podano jeszcze szczegółów dotyczących występów Page'a w 2010 roku.

Gosia Banan / rs

Tagi: jimmy page,
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.