Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Sinead O`Connor już w ten weekend w Warszawie!

21 Października 2013

W najbliższą niedzielę, 27 października w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi irlandzka wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, Sinead O`Connor.


Sinead O'Connor nie da pomylić się z żadną inną postacią na światowej scenie muzycznej. Na koncie ma kilkanaście autorskich albumów, ostatni "How About I Be Me (And You Be You)?" pochodzi z 2012 roku. Muzyczna kariera Sinead rozkwitła w 1987 roku dzięki hitowi "Mandinka", a multiplatynowy sukces płyty z "I Do Not Want What I Haven't Got" (1990) z niezapomnianą wersją utworu Prince'a "Nothing Compares 2 U" umocnił jej pozycję we współczesnej muzyce popularnej - utwór trafił na pierwsze miejsca list przebojów i sprzedazy płyt w 17 krajach na całym świecie! Następne lata to liczne kolaboracje artystyczne oraz wydawanie kolejnych albumów, w których eksperymentowała z wieloma gatunkami, m.in. irlandzki folk (Sean-Nós Nua z 2002 roku) czy roots reggae "Throw Down Your Arms" (2005).

Na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Peter Gabriel, Massive Attack, Roger Waters, The Chieftains, Asian Dub Foundation, Burning Spear czy Sly & Robbie.
Sinead O'Connor jest jedną z ikon irlandzkiej muzyki i status ten utrzymuje nieprzerwanie od ponad 25 lat swojej działalności artystycznej.

6 osób na scenie, najwieksze hity i nowe, wzruszające piosenki i wyjątkowy głos Sinead. Dla fanów twórczości Artystki to pozycja obowiązkowa. Krytycy i publiczność są zgodni - Sinead znajduje się w szczytowej formie artystycznej, a potwierdzają to liczne koncerty z ostatnich miesięcy, m.in. na festiwalu Glastonbury.

Dyskografia:

1987 - The Lion And The Cobra
1990 - I Do Not Want What I Haven't Got
1992 - Am I Not Your Girl?
1994 - Universal Mother
1997 - Gospel Oak EP
2000 - Faith And Courage
2002 - Sean-Nós Nua
2003 - She Who Dwells In The Secret Place Of The Most High Shall Abide Under The Shadow Of The Almighty
2005 - Throw Down Your Arms
2007 - Theology
2012 - How About I Be Me (And You Be You)?

SINÉAD O`CONNOR
27 października 2013r
Warszawa, Sala Kongresowa, godz. 19:00

bilety: 90 - 230 zł
dostępne na: eventim.pl

Więcej informacji o koncercie na stronie: www.koncerty.com

materiały Organizatora / RM

Tagi: sinead o'connor
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.