Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BLACK SABBATH na koncercie w Polsce!

6 Listopada 2013


Live Nation z dumą prezentuje koncert legendarnej grupy Black Sabbath. Zespół zagra 11 czerwca 2014 w łódzkiej Atlas Arenie.


Po szalenie udanej trasie w Ameryce Północnej i Południowej , Australii , Azji i Europie (która rozpoczyna się 20 listopada w Helsinkach, Finlandia),Black Sabbath ogłosili koncert w Polsce .

Występ ten będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej zespołu promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album "13", który wszedł na pierwsze miejsca list przebojów w 13 krajach (w tym w USA).

Przez ponad trzy dekady, fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli z albumem "13", wyprodukowanym przez Ricka Rubina laureata 7 nagród Grammy.

Ekspresyjne utwory jak "God Is Dead?", "End of the Beginning" i "Loner", czynią cały album "13" świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

Black Sabbath sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie .

Black Sabbath - Ozzy Osbourne (wokal), Tony Iommi (gitara) i Geezer BUTLER (bass) - ogłosiło światową trasę koncertową 20 kwietnia. Ogłoszenie europejskiej trasy zbiega się z wydaniem nakręconego w Melbourne, Australia 29 kwietnia i 1 maja koncertu "Black Sabbath: Live.Gathered in Their Masses". Wydany na DVD, Blue-Ray, combo pack i wersji deluxe koncert uwiecznia pierwszy występ na żywo promujący album "13" oraz największe utwory w historii muzycznej Black Sabbath.

Black Sabbath 11.06.2014

Atla Arena, Łódź

Ceny biletów:
Trybuny 378 pln - 298 pln
GC EE 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży od 8.11.2013 na www.livenation.pl

Live Nation / RM

Tagi: black sabbath
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.