Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Doogie White, Vinny Appice, Marco Mendoza, Iggy Gwadera - razem, na jednej płycie!

6 Listopada 2013

Wczesną wiosną przyszłego roku światło dzienne ujrzy projekt, w którym biorą udział to prawdziwe legendy hard rocka!


Na wokalu - Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), perkusja - Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), na basie Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake) oraz 15 - letni fenomenalny gitarzysta z Polski - Iggy Gwadera, który zadebiutował dwa lata temu jako gitarzysta formacji Anti Tank Nun.

Pomysł nagrania wspólnej płyty narodził się po koncercie Thin Lizzy w Polsce. Basista Marco Mendoza zachwycony polskim, młodym gitarzystą Iggym, który wraz z Anti Tank Nun supportował Thin Lizzy, wyszedł z inicjatywą wspólnych nagrań. Z luźnej propozycji, która kiełkowała do dojrzałego pomysłu przez kilkanaście miesięcy - narodził się projekt współpracy legendarnych muzyków, którzy właśnie teraz, razem z Iggym, nagrywają nowy album.

Perkusista Vinny Appice, znany z występów w najlepszych światowych formacjach heavy metalowych oraz basista Marco Mendoza zakończyli już w Los Angeles nagrywanie partii basu i perkusji. Zaś w końcu listopada na wspólnych sesjach nagraniowych Doogie White zderzy swój talent wokalny z wyrafinowaną grą Iggy'ego. I jak domyślają się fani hard rocka - efekty tych wspólnych sesji będą porywające!

Płyta ma zostać zmiksowana do końca roku, a na sklepowe półki trafi już wczesną wiosną!

Metal Mind Productions / RM

Tagi: doogie white, vinny appice, marco mendoza, iggy gwadera
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.