Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Iggy Gwadera gościnnie w projekcie Queen Symfonicznie!

9 Listopada 2013

Iggy Gwadera, szesnastolatek z Anti Tank Nun, weźmie udział w koncertach pod hasłem "Queen Symfonicznie".Iggy Gwadera, młody gitarzysta Anti tank Nun poza pracą nad płytą z udziałem legendarnych gwiazd hard rocka, grywa także gościnnie. Jednym z takich występów będzie udział w koncertach pod hasłem "Queen Symfonicznie", z towarzyszeniem orkiestry oraz chóru. W rolę Freddiego Mercury'ego wciela się tam śpiewający aktor filmowy i teatralny - Mariusz Ostrowski. Projekt Muzyka Queen Symfonicznie rozpoczął swoją koncertową przygodę w 2011 r. w Łodzi i od tej pory jest zapraszany do polskich miast, by tam wspólnie z publicznością oddać hołd legendzie, jaką z pewnością jest zespół Queen.

Iggy o występach w projekcie: "Queen to jeden z tych zespołów, które najwięcej znaczą w światowej muzyce, wielokrotnie coverowałem ich utwory. Trudno mi wybrać ulubioną płytę, ponieważ mają wiele doskonałych utworów na różnych albumach, gdybym miał jednak wymienić ulubione, byłyby to "A Day At The Races" oraz "News Of The World". Brian May to gitarzysta, do którego mam ogromny szacunek i oczywiście chciałbym zagrać z nim na jednej scenie!"

Iggy podzieli się swoim talentem w trzech utworach, będą to: "I Want It All". "Tie Your Mother Down" oraz "I Want To Break Free".

Koncerty "Queen Symfonicznie" będzie można zobaczyć w miastach:

10.11 Szczecin; Opera na Zamku (gościnny udział: Iggy Gwadera)
23.11 Poznań; Aula UAM (gościnny udział: Iggy Gwadera)
24.11 Zielona Góra; Aula UZ (gościnny udział: Iggy Gwadera)
08.12 Lublin; Aula Collegium Maius UM

Przypomnijmy, w tej chwili Iggy pracuje nad płytą z udziałem światowych sław hard rocka. Nazwiska, które biorą udział w sesjach nagraniowych z Iggym to prawdziwe legendy! Na wokalu - Doogie White (Rainbow, Michael Schenker, Yngwie Malmsteen), perkusja - Vinny Appice (Black Sabbath, Heaven & Hell, DIO), a na basie Marco Mendoza (Thin Lizzy, Whitesnake). Płyta ukaże się wiosną przyszłego roku. W planach jest także kolejny krążek rodzimej formacji Iggiego - Anti Tank Nun, tak więc kariera młodego gitarzysty nabiera prawdziwego rozpędu!

Metal Mind Productions / RM

Tagi: iggy gwadera, queen symfonicznie
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.