Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


PERFECT już jutro w klubie Stodoła!

13 Listopada 2013

Jutro, 14 listopada legendarny zespół Perfect wystąpi w Klubie Stodoła z koncertem charytatywnym.


Całkowity dochód ze sprzedaży biletów - cegiełek przeznaczony będzie na działalność Fundacji Dzieci Ulicy, prowadzonej przez p. Morawską, żonę byłego perkusisty Perfectu - Wojciecha Morawskiego.

Grzegorz Markowski - wokalista zespołu Perfect - kiedy usłyszał o działalności i potrzebach Uniwersytetu Leśnego (w Ząbkach k. Warszawy), prowadzonego przez Fundację Dzieci Ulicy, powiedział: "jesienią zagramy koncert w Stodole i przekażemy wam pieniądze". Na pytanie, czy wie, że ambasadorem Fundacji jest Zbigniew Hołdys, odrzekł:" To bez znaczenia, zagramy i już, po prostu widzę, że warto!". Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków zespołu Perfect oraz klubu Stodoła - zebrane zostaną środki na działalność Fundacji.

Koncert poprowadzi Marek Sierocki, a w jego trakcie przewidziany jest występ perkusisty Wojtka Morawskiego - dawno nie widzianego na scenie jednego z założycieli Perfectu. Dodatkowy dochód zostanie zebrany ze sprzedaży CD - cegiełek ze specjalnie nagraną przez zespół piosenką dla Dzieci Ulicy muz. D. Kozakiewicz, sł. B. Olewicz.

UNIWERSYTET LEŚNY Fundacji Dzieci Ulicy

"Nie pytaj mnie, jak się znalazłam tu" - taki napis widnieje na frontowej ścianie Domu Adaptacyjnego Uniwersytet Leśny. Zgłasza się do nas o pomoc wiele osób bez własnego dachu nad głową (na co dzień Uniwersytet Leśny udziela schronienia kilkunastu osobom), matki z dziećmi dotknięte przemocą domową i osoby chore
psychicznie wypisane ze szpitala "Drewnica". "Studenci" Uniwersytetu Leśnego otrzymują nie tylko doraźną, ale także długofalową pomoc specjalistyczną, w tym psychologiczną oraz prawną. "Tyle jest sposobów wydobycia się z życiowych tarapatów, ilu jest ludzi" - to motto Lili Morawskiej, na co dzień kierującej działaniami fundacji,
wspieranej przez męża - Wojciecha Morawskiego - znanego polskiego perkusisty.Do tej pory fundacja udzieliła schronienia 460 osobom, corocznie wyposaża w wyprawki szkolne ponad 300 dzieci z rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej. 46 matek z dziećmi, które doświadczyły przemocy w rodzinie, usamodzielniło się, 160 osób zdobyło zawód i podjęło pracę, 75 bezdomnych osób odnowiło kontakty z rodziną.

PERFECT

Perfect (Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Jacek Krzaklewski, Darek Kozakiewicz, Piotr Urbanek) to legenda polskiej sceny rockowej, działająca od 1977 roku. Największą popularnością kapela cieszyła się na początku lat '80, z tego okresu pochodzą najbardziej znane przeboje grupy. W 1993 roku zespół reaktywował się i
działa do dziś. W 2010 roku wydał płytę XXX promowaną przez piosenkę Raz po raz.
Aktualnie zespół pracuje nad nową płytą studyjną, która ukaże się na wiosnę 2014 roku.

ONE

One to zespół rockowy, którego liderem jest Adam Malicki. Zespół powstał w 2011 roku, a już kilka miesięcy później ukazał się ich debiutancki krążek Njoyin. Członkowie zespołu: Marcin Furman - wokal, Wojtek Fedkowicz - perkusja, Aga Wachowska - klawisze.

PERFECT DZIECIOM ULICY
support: ONE

14 listopada
Klub Stodoła

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 50 pln w przedsprzedaży oraz 60 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 70 pln w przedsprzedaży oraz 80 pln w dniu koncertu

Klub Stodoła / RM

Tagi: perfect, one
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.