Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BOY GEORGE - wielki powrót!

14 Listopada 2013

Boy George powraca po 18 latach nieobecności, z nowym studyjnym albumem. Płyta będzie nosić tytuł "This Is What I Do" i ukaże się na rynku pod koniec stycznia 2014 roku.


Artysta zaprosił do współpracy nad nowym materiałem takich muzyków jak: DJ Yoda, Kitty Durham (Kitty Daisy & Lewis), Ally McErlaine (Texas / Red Sky July), MC Spee (Dreadzone) i Nizar Al Issa. Teksty piosenek Boy George napisał razem z Johnem Themisem, Kevanem Frostem i Richie Stevensem (Soul II Soul, Tina Turner, Simply Red, Culture Club), który równocześnie odpowiedzialny jest za produkcję całego albumu. Na płycie znajduje się również cover utworu Yoko Ono "Death Of Samantha". Cały materiał zmiksował Dave Bascombe (Tears For Fears, Depeche Mode, Pendulum, Doves).

"Chciałem nagrać luźny album, bez zbędnego skupiania się nad jego produkcją i myślę, że udało mi się to osiągnąć. Dużo słuchałem muzyki pochodzącej z lat 70-tych, zwłaszcza "Beast Of Burden" Stonesów.Grupa muzyków, która pojawia się na nowym albumie to przede wszystkim ludzie, z którymi współpracowałem przez ostatnie 15 lat w trakcie tras koncertowych. Gościnnie na płycie pojawiają się takie gwiazdy jak basista Jennifer Maidman, Ally McErlaine z zespołu Texas czy Kitty Durham z Kitty Daisy & Lewis.Cały album utrzymany jest w optymistycznym tonie, ponieważ tworzyłem go jako szczęśliwy człowiek. Utwór "Bigger Than War" idealnie oddaje ten nastrój."- mówi Boy George.


Singiel promujący płytę nosi tytuł "King Of Everything" i można go posłuchać tutaj" http://www.youtube.com/watch?v=nCNF3wPgqFc

Tracklista:

King of Everything
Bigger Than War
Live Your Life
My God
It's Easy
Death of Samantha
Any Road
My Star
Love and Danger
Nice and Slow
Play Me
Feel the Vibration

Mystic Production / RM

Tagi: boy george
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.