Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


WHITE LIES - już w tym tygodniu w Polsce!

17 Listopada 2013

Podczas obecnej trasy zespół wystąpi u nas dwukrotnie: 19 listopada w Poznaniu oraz dzień później w warszawskiej Stodole.


Występy w Polsce odbędą się w ramach największej trasy w karierze zespołu. Formacja przyjeżdża do Polski ze specjalną produkcją: wyjątkowymi światłami, ogromnymi ekranami i specjalnie przygotowaną scenografią. "Koncerty arenowe w klubach" - tak można określić najnowszą propozycję formacji live. Jej cechy to niezwykły produkcyjny rozmach, ale i możliwość bliskiego kontaktu z muzykami.

W roli supportu zagra grupa In The Valley Below. To formacja w którym występują Angela Gail i Jeffrey Jacob. Muzycy pochodzą z Echo Park w Kalifornii i są oficjalnym supportem White Lies na europejskiej trasie koncertowej. Ich utworów można posłuchać na stronie: https://soundcloud.com/inthevalleybelow

White Lies debiutowali w 2009 roku, albumem "To Lose My Life", który odniósł spektakularny sukces. Zadebiutował na pierwszym miejscu notowania UK Albums, a zespół zaczął występować w najbardziej prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych (Channel 4, Late Show with Dawid Letterman, BBC Radio itp.) oraz na najważniejszych scenach na całym świecie: od Japonii, poprzez Europę, po Stany Zjednoczone (zarówno jako główna gwiazda, jak i jako support m.in przed Snow Patrol i Glasvegas). Znakomite recenzje kolejnego krążka - wydanego w 2011 roku "Ritual" - umocniły pozycję zespołu na międzynarodowej scenie i umożliwiły mu zagranie wyprzedanego koncertu na londyńskiej Wembley Arena. Tym razem muzycy przyjeżdżają do Polski w ramach promocji swojego trzeciego krążka - "Big TV".


Rozpiska godzinowa obu koncertów prezentuje się następująco:

18:30 otwarcie drzwi
20:00 In The Valley Below
21:00 White Lies

Bilety wciąż jeszcze dostępne są w stałych punktach sprzedaży. Można je będzie również kupić bezpośrednio przed każdym z koncertów na bramce.

Przypomnijmy sobie co Harry i Charles powiedzieli nam w wywiadzie przeprowadzonym tuż po wydaniu drugiego krążka "Ritual" (kliknij)

Agencja Go Ahead / RM

Tagi: white lies
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.