Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


III EDYCJA IMPACT FESTIWAL w Łodzi - zagra AEROSMITH!

20 Listopada 2013

Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Agencja Live Nation z dumą ogłaszają trzecią edycję Impact Festival!


IMPACT FESTIVAL.
Zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku na dwóch scenach w 2012 i 2013 roku z dumą gościł zespoły z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth, Public Image LTD.

III edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź uda nam się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy. Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych.

Headlinerem 1 dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 Czerwca.

Jako headlinera 2 dnia ogłaszamy fenomenalny zespół Aerosmith. Bilety rozchodzą się błyskawicznie, emocje sięgają zenitu a to jeszcze nie koniec...

BLACK SABBATH - sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie. Występ na Impact Festival będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej, promującej ich album "13". Fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu do formy jaki osiągnęli właśnie z albumem "13", który jest świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

AEROSMITH - Ostatni koncert w Polsce zagrali 20 lat temu 12-tego czerwca powracają w wielkim stylu. Sprzedali ponad 150 milionów egzemplarzy swoich albumów na całym świecie są legendami i ikonami swojego charakterystycznego stylu - mieszanki rocka i bluesa.

Tak będzie wyglądać III edycja Impact Festivalu w Łodzi.

LINE UP
I dzień: BLACK SABBATH
II dzień: AEROSMITH

Wystapią dla Was razem ze specjalnymi gośćmi 11-12 czerwca 2014 w Łodzi.
Śledźcie stronę Live Nation i Atlas Areny oraz ich profile na Facebooku, bo to jeszcze nie koniec niespodzianek! Kolejne zespoły i artystów będziemy ogłaszać wkrótce.

BILETY
Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży!
Bilety na drugi dzień wejdą do sprzedaży 22 listopada o 10.00.
Bilety w cenach:
Trybuny 378 pln - 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży na www.livenation.pl

Strona festiwalu: https://www.facebook.com/ImpactFestivalPL

Live Nation / RM

Tagi: impact festival iii, aerosmith, black sabbath
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.