Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Kumka Olik w HRC Warsaw

2 Grudnia 2013

Zespół KUMKA OLIK wystpi w Hard Rock Cafe w Warszawie 10 grudnia.


Kumka Olik powstał w marcu 2007 roku w Mogilnie. Startem do kariery dla zespołu był udział w eliminacjach do festiwalu w Opolu w 2007 roku oraz występ na finałowym koncercie Debiuty 2007.

Po występie w Opolu zespołem zainteresowała się wytwórnia Universal Music Polska, której nakładem ukazał się debiutancki album "Jedynka" (2009). Album przyniósł zespołowi nominacje do nagrody Fryderyk 2009 w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Zespół może pochwalić się wieloma innymi nagrodami, m.in. został uznany najważniejszym polskim debiutantem 2009 przez użytkowników Onet.pl, wygrał także plebiscyt Teraz Najlepsi 2010 magazynu Teraz Rock oraz plebiscyt portalu Plejada.pl na Najlepszy Młody Polski Zespół 2009. Zespół wystąpił na wielu prestiżowych imprezach muzycznych - Open'er Festival, Orange Warsaw Festiwal, OFF Festiwal, Jarocin Festiwal, TOP Trendy, Przystanek Woodstock.

Muzyka Kumka Olik ewoluuje od prostego, melodyjnego i pełnego młodzieńczej zadziorności indie rocka (debiutancki album "Jedynka" 2009), poprzez ambitną alternatywę na płycie "Podobno nie ma juz Francji" (2010) do stuprocentowo gitarowych, mocnych brzmień na ostatnim albumie - "Nowy koniec swiata" (2011). I nie jest to koniec nowych brzmień zespołu - chłopcy pracują już intensywnie nad kolejnym albumem. Efekty - wkrótce do przesłuchania.

Skład zespołu to: Mateusz Holak - wokal, gitary, Kuba Holak - gitara basowa, instrumenty klawiszowe, Max Psuja - perkusja oraz Marek Szychta - gitary, instrumenty klawiszowe.


Data: 10.12.2013
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp wolny


Więcej informacji na http://www.rockdahouse.pl .

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
SPONSOR: House.
Organizatorem cyklu ROCK DA HOUSE jest Agencja Plej.

Agencja Plej / RM

Tagi: kumka olik
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.