Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


METALLICA na koncercie podczas SONISPHERE FESTIVAL 2014!

4 Grudnia 2013

Metallica ogłasza, że zagra swój wybuchowy koncert na Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku! Jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje "Metallica By Request", interaktywne doświadczenie koncertowe.


Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utorów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór! Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach.

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca " powiedział Lars Ulrich. "Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę!"

Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku odbędzię się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 lipca. Bilety na festiwal będą dostepne w sprzedaży od piątku, 6 grudnia od godziny 10:00 na stronie LiveNation.pl.

Odwiedzajcie www.metallica.com po więcej szczegółów, sprawdzajcie proces głosowania na set listę.

Metallica
Założony w 1981 roku przez perkusistę Larsa Ulricha i gitarzystę, wokalistę Jamesa Hetfielda , Metallica stała się jednym z najbardziej wpływowych i komercyjnie udanych zespołów rockowych w historii. Zespół sprzedał 110 milionów albumów i gra dla milionów fanów na całym świecie. Zdobyli kilka multi- platynowych albumów, w tym w 1991 Metallica (powszechnie określany jako "The Black Album ") , który jest najlepiej sprzedającym się albumem w historii - 16 milionów albumów w samych Stanach Zjednoczonych. Ich ostatni album Death Magnetic, otrzymał platynę zaledwie sześć tygodni po debiucie na szczycie listy Billboard Top 200 Album w październiku 2008 roku. Death Magnetic zdobył pierwsze miejsca list albumów w 32 krajach . Album Metallica również zdobył wiele nagród i wyróżnień , w tym dziewięć nagród Grammy , dwie American Music Awards i wiele MTV Video Music Awards , a w 2009 roku został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. Ostatnie 18 miesięcy zespół spedził nad rozwojem i promocją ich przełomowego filmu Metallica - "Through The Never" 3D. Latem ubiegłego roku , Metallica zaprezentowała się z 30 letnim dorobkiem na nowej scenie w Meksyku. Zagrali osiem próbnych koncertów do dokumentu dla prawie 180.000 fanów w hali sportowej w Mexico City. Z obsadą Dana DeHaana, film olśniewa pirotechniką, skomplikowanym graniem na żywo, wydajnością, Fotografią 3D zrobioną 24 kamerami jak również pionierskim i innowacyjnym dźwiękiem. Metallica "Through The Never" był pierwszy film fabularnym wydany wyłącznie przez IMAX we wszystkich swoich kinach w Ameryce Północnej . Film ukaże się na DVD , Blu-ray , Blu-ray 3D , cyfrowo i VOD ( Video On Demand ) w dniu 28 stycznia 2014 przez Blackened Recordings .

SONISPHERE FESTIVAL 2014
METALLICA
11 lipca 2014
Stadion Narodowy, Warszawa


Bilety dostępne: od 6 grudnia, 10:00 CET
Fan Club pre sale: 5 grudnia 09.00 - 6 grudnia 09.00
Ceny biletów: od 198zl
Bilety dostępne na: LiveNation.pl


Kolejne zespoły, które wystąpią na Sonisphere Festival ogłosimy wkrótce!

Live Nation / RM

Tagi: metallica, sonisphere festival 2014
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.