Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


BROKEN BELLS - nowy klip i szczegóły płyty 'After the Disco'!

9 Grudnia 2013

Po serii filmów-zapowiedzi wprowadzających w klimat nowej płyty, Broken Bells ujawnili właśnie oficjalny klip do pierwszego singla "Holding On For Life".


Klip "Holding On For Life" obejrzeć można tutaj: http://smarturl.it/HOFLvideo

Klip wyprodukowany przez The Creators Project (firmę odpowiedzialną m.in. za wizualną stronę promocji ostatniej płyty Daft Punk) opowiadają losy niezwykłej pary - urzędnika i kobiety w stroju astronauty, po miedzy którymi rodzi się uczucie. Wszystko to dzieje się na wyniszczonej, futurystycznie wyglądającej Ziemi i idealnie komponuje się z ambitnym indie-pop-rockiem, z jakiego znani są Broken Bells.

Drugi studyjny krążek duetu Briana Burtona (Danger Mouse) i Jamesa Mercera (The Shins) nosi tytuł "After The Disco" i trafi na póki sklepowe ostatecznie 4 lutego (a nie jak wcześniej planowano w styczniu) przyszłego roku. To zbiór 11 kompozycji w klimatach zbliżonych do poprzedniej płyty (z fragmentami z nich można było zapoznać się już we wspomnianych trailerach video). Warto dodać, że debiutancki krążek zespołu sprzedał się w ilości ponad pół miliona egzemplarzy a przeboje "The Ghost Inside" czy "The High Road" przyniosły Broken Bells nominację do nagrody Grammy.

Broken Bells to projekt powstały przy współpracy Briana Burtona (producenta znanego lepiej pod pseudonimem Danger Mouse) i Jamesa Mercera (The Shins), jaki pierwszą popularność zdobył w roku 2010 za sprawą świetnego płytowego debiutu, który sprzedał sięw ilości prawie pół miliona egzemplarzy i przyniósł Broken Bells nominację do nagrody Grammy. Indie-pop-rockowe przeboje "The Ghost Inside" czy "The High Road" dobyły sobie wielu fanów, a muzycy obiecywali, że to dopiero początek ich wspólnej działalnosci. Nadzieje na drugi krążek zespołu zostaną zaspokojone 14 stycznia 2014 - wtedy w sprzedaży pojawi się drugi krążek zespołu. "After The Disco" to zbiór 11 kompozycji w klimatach zbliżonych do poprzedniej płyty, a jego zapowiedzią jest singiel "Holding On Fir Life", który w listopadzie 2013 r. był najczęściej udostępnianym utworem w serwisie Soptify. Warto też dodać, że filmy-prologi reklamujące płytę nakręcili The Creators Project, odpowiedzialni za promocję ostatniej płyty Daft Punk.

Album "After The Disco" pojawi się w sprzedaży fizycznej na płycie CD i winylu (z kodem umożliwiającym bezpłatne pobranie całej płyty w mp3).

tracklista CD:

1. Perfect World
2. After the Disco
3. Holding On for Life
4. Leave It Alone
5. The Changing Lights
6. Control
7. Lazy Wonderland
8. Medicine
9. No Matter What You're Told
10. The Angel and the Fool
11. The Remains of Rock & Roll

Tracklista LP:

1A. Perfect World
2A. After the Disco
3A. Holding On for Life
4A. Leave It Alone
5A. The Changing Lights
1B. Control
2B. Lazy Wonderland
3B. Medicine
4B. No Matter What You're Told
5B. The Angel and the Fool
6B. The Remains of Rock & Roll

Sony Music Poland / RM

Tagi: broken bells
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.