Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


TOM JONES LIVE - w czerwcu w Warszawie!

16 Grudnia 2013

Tom Jones wystąpi 28 czerwca 2014 w Warszawie w Sali Kongresowej. Bilety są już w sprzedaży.


Tom Jones w rodzinnej Walii, znany jako "Jones the Voice ", jest jedną z trwalszych osobistości w branży muzyki rozrywki do dziś. Jego wyjątkowa moc wokalu , zdolności i charyzmatyczna osobowość czyni go jednym z najbardziej szanowanych, podziwianych i kochanych wykonawców muzyki popularnej.

Tom Jones utrzymuje swoją popularność przez ponad cztery dekady a krytycy na całym świecie są zgodni w pełnych podziwu recenzjach zarówno jego nagrań jak i występów na żywo. Artysta ma zasadniczy udział w szerokim zakresie muzyki choć jest najbardziej znany z hitów Kiss, Delilah i If I only knew pokazuje także prawdziwą soulową duszę; był zaangażowany w Red White & Blues Martina Scorsese, a w 2004 roku wydał album hitów zespołu z Jools Holland w Wielkiej Brytanii.

Wydana w 2012 roku płyta The Praise & Blame jest powrotem do korzeni, album został nagrany w całości w studiu Petera Gabriela w Bath w Anglii , wyprodukowany przez Ethan Johns ( Kings of Leon , Ryan Adams, Ray Lamontagne , Laura Marling , Paolo nutini ) . Album uważany jest za sensacyjne dzieło. Pod względem muzycznym można się tylko zachwycić - porywające bluesy, dynamiczne i ogniste brzmienia to repertuar dobrany idealnie.

Po sukcesie Praise & Blame w 2012 Tom Jones wydał kolejne dzieło "Spirit In The Room". Podobnie jak jego poprzednik, album zachwyca; głównie swoją prostotą, elegancją, surowością i uduchownieniem. Na albumie towarzyszą m.in. Richard Thompson, Leonard Cohen, Paul Simon i Paul McCartney.

Jego ponad 40 -letnia kariera zaowocowała wieloma nagrodami i uznaniami w tym nagrodą BRIT za wybitne zasługi dla muzyki, Silver Clef Award za całokształt twórczości. W 2006 roku Tom otrzymał tytuł szlachecki a w 2012 wystąpił na koncercie jubileuszowym Queens Diamond Jubilee na Buckingham Palace.

Tom Jones jest żywą legendą, śpiewa i tworzy dla wielu pokoleń, jego przeboje zarówno bawią jak i skłaniają do refleksji. Ojciec chrzestny nowoczesnego soulu z mocnym głosem i przesłaniem

Live Nation prezentuje TOM JONES Live
28 czerwca 2014, Sala Kongresowa, Warszawa

Bilety dostępne na www.livenation.pl

Ceny biletów:

385 pln - 297 pln Parter
253 pln - Amfiteatr
220 pln - Balkon/Kanapki
198 pln - Dostawki
198 pln - Niepełnosprawni

bilety VIP - 935 zł

Live Nation / RM

Tagi: tom jones
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.