Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Grupa Transfer wystąpi przed White Lies!

3 Lutego 2011

Agencja Go Ahead informuje, iż znany jest już drugi support przed występami zespołu White Lies, który zagra w marcu dwa koncerty w Polsce (4 marca w poznańskim Eskulapie, 5 marca w warszawskiej Stodole).


Przed rockowymi gwiazdami wystąpi grupa TRANSFER - zespół, który w swojej twórczości łączy nowoczesny rock oraz muzykę psychodeliczną lat 60 i 70. Do ich silnych inspiracji zaliczyć można kultowe zespoły takie jak: Led Zeppelin, Black Sabbath, The Beatles czy The Rolling Stones. W skład zespołu z San Diego wchodzą Matthew Molarius (wokal/gitara), Jason Cardenas (gitara prowadząca/wokal), Shaun Cornell (gitara basowa/klawisze/wokal) oraz Andy Ridley (perkusja).

Za dopracowane i pełne dramaturgii występy na żywo zespół otrzymał już kilka nagród muzycznych. W roku 2009 muzycy zamknęli się w studiu nagraniowym, położonym na odległym ranczu wśród wzgórz San Diego, co zaowocowało wydaniem zbioru utworów, który zatytułowali "Future Selves". Krążek prezentuje bardziej odważne dźwięki i jest dowodem na swoiste wyjście z kryzysu po wydanym w 2008 minialbumie "Sunken Eyes". Poza zgrabnie umieszczonymi samplami oraz nienaganną produkcją utwory są uzupełnione organiczną instrumentacją, zawierają również fragmenty chóralne, rzewne partie instrumentów dętych, piana, organów oraz smyczków. Najważniejsze fragmenty na "Future Selves" mają swoje korzenie w tradycji i są przepełnione wiekowymi dźwiękami, charakterystycznymi dla nietkniętych zachodnich krajobrazów.

Bilety na oba koncerty kosztują 89 zł w przedsprzedaży, 100 zł w dniu koncertu. Bilety są do nabycia na stronach ticketpro.pl, ticketonline.pl oraz eventim.pl. Bilety na koncert w Poznaniu także do kupienia w punktach CIM, Rock Long Luck, Carton Shop, Gazeta Cafe oraz za pośrednictwem bilety24.pl. Bilety na warszawski koncert można nabyć także w klubie Stodoła.

Organizator: Go-Ahead

Materiały prasowe - Go-Ahead / Marcin Szyszka

Tagi: transwer, white lies, go ahead
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.