Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ALTER BRIDGE na Impact Fest!

16 Stycznia 2014

12 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie bezpośrednio przed AEROSMITH zagra amerykańska grupa Alter Bridge.


Alter Bridge - Założony w 2003 przez gitarzystę formacji Creed, Marca Tremontiego oraz byłego perkusistę tego zespół Scotta Philipsa a także byłego basistę Creed, Briana Marshalla oraz Mylesa Kennedy, byłego wokalista i gitarzysta formacji The Mayfield Four pochądzący z Orlando hard rockowy zespół ma wielkie uznanie dla początków muzyki rockowej, a jego materiał odwołuje do tradycji lat 70-tych.

Zespół zadebiutował albumem "One Day Remains" w sierpniu 2004 roku, płyta rozeszła się w dużym nakładzie i zyskała uznanie fanów. Już parę tygodni po wydaniu albumu zespół ruszył w trasę po USA i Europie. Zespół intensywnie koncertował i wydawał kolejne albumy aż do 2009 kiedy to zawiesił działalnośc na czas reaktywacji formacji Creed. W 2010 roku powrócił z trzecim studyjnym albumem AB III a 2013 z nowym albumem Fortress, ogłosił także tresę koncertową po USA i Europie a także pierwsze w historii daty koncertów w Japonii.

Do Polski zespół zawita już 12 czerwca podczas Impact Fest w Łodzi.

Przypomnijmy:

IMPACT FESTIVAL zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku na dwóch scenach w 2012 i 2013 roku z dumą gościł zespoły z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth, Public Image LTD.

III edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź uda nam się zorganizować 2 dni znakomitej zabawy.

Headlinerem 1 dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 Czerwca. Jako headlinera 2 dnia ogłasiliśmy fenomenalny zespół Aerosmith.

LINE UP
I dzień: BLACK SABBATH; - więcej zespołów wkrótce
II dzień: AEROSMITH; ALTER BRIDGE - więcej zespołów wkrótce

11-12 czerwca 2014 Atlas Arena w Łodzi

Bilety w cenach:

Trybuny 378 pln - 298 pln
GC EE* 440 pln
GC 330 pln
Płyta 220 pln
Osoby niepełnosprawne 220 pln

W sprzedaży na www.livenation.pl

Oferta VIP dostępna tutaj: http://www.perfectpr.pl/index.php/black-sabbath/

Strona festiwalu: https://www.facebook.com/ImpactFestivalPL

Live Nation / RM

Tagi: alter bridge, impact fest 2014
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.