Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Tina Turner - "Love Songs" - premiera 3 lutego!

20 Stycznia 2014

"Love Songs" to zestaw piosenek o miłości od Tiny Turner na Walentynki.


Piosenki o miłości to znacząca część repertuaru jednej z największych postaci w historii muzyki popularnej, Tiny Turner. Z okazji zbliżającego się Święta Zakochanych, kilkanaście z nich zostało zebranych na płycie pod wymownym tytułem "Love Songs".

Przez ponad 50 lat wielkiej kariery wiele miłosnych piosenek Tiny, od niedawna obywatelki Szwajcarii, stało się nieśmiertelnymi przebojami. Wystarczy wymienić choćby "What's Love Got To Do With It", "Missing You", "Private Dancer", "Two People", "When The Heartache Is Over", czy "Look Me In The Heart". Cześć z nich to wzruszające ballady, inne mają w sobie drapieżność i potężny ładunek poprockowej energii, spotęgowanej przez mocny, charakterystycznie brzmiący, zachrypnięty głos Tiny Turner. Wspólną cechą 18 piosenek z albumu jest to, że wszystkich wciąż słucha się fantastycznie. Pomimo tego, że niektóre z utworów powstały parę dekad temu. Przykładowo "River Deep Mountain High", którą Anna Mae Bullock, jak naprawdę nazywa się artystka, nagrała z pierwszym mężem, Ike'em Turnerem. Fanów ucieszy też zapewne duet Tiny z Rodem Stewartem w przeróbce utworu Marvina Gaye'a "It Takes Two", który zarejestrowano w 1990 roku. Rok później Amerykanka stała się członkinią Rock And Roll Hall Of Fame.

Album "Love Songs" ukaże się 3 lutego 2014 roku na płycie kompaktowej oraz w formie plików cyfrowych. Czyli nieco ponad tydzień przez Walentynkami. Z całą pewnością album Tiny Turner może być doskonałym prezentem dla ukochanej osoby.

Lista utworów:

1. The Best
2. I Don't Wanna Lose You
3. Let's Stay Together
4. What's Love Got To Do With It
5. Missing You
6. Private Dancer
7. Two People
8. Look Me In The Heart
9. Way Of The World
10. Why Must We Wait Until Tonight
11. Falling
12. I Want You Near Me
13. Be Tender With Me Baby
14. Don't Leave Me This Way
15. I Don't Wanna Fight
16. Whatever You Need
17. When The Heartache Is Over
18. River Deep Mountain High - Ike & Tina Turner

Parlophone Music / RM

Tagi: tina turner
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.