Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


ALICE IN CHAINS, ANTHRAX, KVELERTAK na SONISPHERE FESTIVAL 2014!

20 Stycznia 2014

Oto zespoły, które dołączą do headlinera - Metalliki na Stadionie Narodowym w dniu 11 lipca 2014 .


Amerykańska grupa rockowa Alice In Chains była pierwszą w latach 90. grupą z Seattle, która odnalazła globalną publiczność. Wpływ na muzykę rocka i metalu zespołu Alice in Chains jest bezsporny, sprzedali oni ponad 25 milionów albumów w trakcie swojej kariery . Po przerwie zespół wrócili w 2009 roku ze znakomitym albumem "Black Gives Way To Blue", a w 2013 r. ich najnowszy albumu "The Devil Put Dinosaurs Here" zyskał ogromne uznanie krytyków na całym świecie. AIC mocno koncertował w Wielkiej Brytanii, w tym na największym w historii show w Alexandra Palace w Londynie. Alice in Chains dołączy do Metallici na Sonisphere Festival 2014 w Warszawie. Wokalista i gitarzysta William DuVall komentuje: "Jesteśmy bardzo podekscytowani, że będziemy ponownie grać na Sonisphere , szczególnie w tym roku z naszymi długoletnimi przyjaciółmi z Metallica . Będzie to niezła jazda dla każdego - zarówno na scenie i poza sceną"


Telewizja ma telenowele, literatura ma Szekspira metal - metal ma Anthrax - ognistą bestię wśród metalowego grania. Anthrax z Nowego Jorku, utworzony w 1981 roku przez gitarzystów, Scott Ian i Danny Lilker, wydał dziesięć albumów studyjnych, 20 singli i EPke z amerykańską grupą hip-hopową Public Enemy. W ciągu ostatnich 30 lat, Anthrax osiągnęł sprzedaż ponad 10 milionów albumów. Zespół otrzymał także wiele nagród i nominacji do nagród Grammy i wiele innych wyróżnień od mediów, przemysłu muzycznego i fanów.


Kvelertak metalowy zespół z Stavanger w Norwegi, utworzony w 2007 roku. Grupa obejmuje wokalistę Erlend Hjelvik, gitarzystów Vidar Landa Bjarte, Lund Rolland, Macieka Ofstad; basitę Marvin Nygaard oraz perkusistę Kjetil Gjermundrød. Debiutancki album zespołu został wydany w 2010 roku i sprzedał się w ponad 15.000 egzemplarzy w Norwegii. Drugi album - Meir, została wydana w marcu 2013 roku. Kvelertak śpiewają po norwesku, ich muzyka to połączenie rock and rolla, black metalu i punk rocka. Zespół zainteresował frontmana Metallici - Jamesa Hetfielda, który obserwował ich na koncercie w San Francisco.SONISPHERE FESTIVAL 2014

11 czerwca 2014, Stadion Narodowy w Warszawie

METALLICA
ALICE IN CHAINS
ANTHRAX
KVELERTAK

Bilety dostępne na www.LiveNation.pl

Live Nation / RM

Tagi: sonisphere festival 2014, metallica, alice in chains, anthrax, kvelertak
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.