Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Legendarny wokalista SMOKIE w Polsce!

22 Stycznia 2014

Chris Norman - jeden z najbardziej twórczych i oryginalnych brytyjskich muzyków lat 70. i 80. - już 30 marca wystąpi na jedynym koncercie w warszawskiej Sali Kongresowej.


Legendarny wokalista grupy SMOKIE zaprezentuje nam utwory ze swojego najnowszego albumu "There and Back" jak również swoje największe hity takie jak "Midnight Lady", "Baby I Miss You", "Stumblin In" czy "Living Next Door To Alice".

Po wielu udanych latach w grupie Smokie w 1982 roku Chris Norman postanowił rozpocząć karierę solową odnosząc niemniejszy sukces. Jego album "Chris Noraman The Hits" zawierający utwory z jego lat w grupie Smokie jak i solowej kariery (z dodatkowym nagraniem DVD live z Berlina z Acoutsic Tour 2007) został wydany w Lutym 2009 roku i osiągnął miano złotego. Na duńskich listach przebojów dotarł na 2. miejsce, a w Norwegii uplasował się na pozycji 7. W 2009 roku Chris Norman odbył odnoszącą sukces trasę koncertową w Europie i Australii. W Grudniu tego samego roku wokalista wydał live-DVD oraz płytę Chris Norman The Hits!. W 2010 roku odbył spektakularną trasę koncertową w Rosji. W Lutym 2011 roku jego album "Time Traveller" wyszedł w Danii od samego początku plasując się na 8. pozycji duńskich list przebojów. Singel z płyty noszący tytuł "Chasing Cars" również odnosił niemałe sukcesy na muzycznych listach.

Najnowszy krążek artysty "There and Back" został skomponowany razem z jego wieloletnim przyjacielem byłym perkusistą Smokie Petem Spencerem. Po nagraniu nowego albumu, w 2014 roku, rusza w trasę "There and Back", podczas której odwiedzi także Polskę dając jedyny koncert w Warszawie. Koncert tego legendarnego rockowego muzyka będzie nie lada gratką dla fanów Smokie jak i talentu samego Normana. Jego występy na żywo podbiły serca widowni w niejednym kraju, dzięki swojej pasji do muzyki i niesamowitemu głosowi sprawia, że każdy jego występ jest niezapomnianym przeżyciem.


CHRIS NORMAN

30 marca 2014 - Warszawa, Sala Kongresowa

BILETY - Salony EMPIK, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl

Makroconcert / RM

Tagi: chris norman
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.