Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Rob Zombie na koncercie w Warszawie!

28 Stycznia 2014

Ten fenomenalny muzyk i reżyser filmowy wystąpi 6 lipca w warszawskim klubie Stodoła.


Artysta, muzyk i filmowiec z nieograniczoną ilością wizji - Rob Zombie ciągle potrafi zaskoczyć publiczność i słuchaczy projektami z pogranicza filmu, muzyki i publikacji. Teraz, siedmiokrotnie nominowany do nagród Grammy ® artysta, wydaje swój piąty solowy album "Venomous Rat Regeneration Vendor" zawierający singiel promujący "Dead City Radio and the New Gods of Super Town", wraz z takimi utworami jak " Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga "," Lucifer Rising " " Rock and Roll ( In a Black Hole) " i "We're an American Band."

Jako muzyk, Rob Zombie sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie. Jego ostatni album studyjny Hellbilly Deluxe 2 był długo oczekiwany. Album został wydany dekadę po jego poprzedniku - Hellbilly Deluxe - albumu, który zaprezentował Zombie jako artystę solowego, po rozpadzie grupy White Zombie . Potrójnie platynowy album zawierał także serię udanych singli radiowych - "Dragula" "Superbeast" and "Living Dead Girl," które zdominowały stacje radiowe .

Unikalny głos Zombie zyskał uznanie mediów zarówno filmowych jak i muzycznych oraz wydawców. Tom Zombie jest wielbicielem i twórcą horrorów jego produkcje w świecie kina to The Lords of Salem, produkowanym we współpracy z Jasonem Blum, Stevenem Schneiderem, Oren Peli (Naznaczony , Paranormal Activity) i Andym Gouldem.
Odniósł także sukces w remake'u Johna Carpenter'a Halloween w 2007 roku, który w czasie premiery, bijąc wszelkie rekordy zarobił ponad 80.000.000 dolarów w Box Office. Tchnąłwszy nowe życie w Halloween, uczestniczył także w reżyserii Halloween 2 (Dimension) w sierpniu 2009 roku . Wcześniej Zombie napisał i wyreżyserował kultowy Dom 1000 trupów (Lionsgate) w 2004 i w 2005 jedo kontynuację fantastyczne Bękarty Diabła (Lionsgate). Napisał także serię komiksów.

W ciągu ostatnich dwóch dekad Zombie wyreżyserował także dziesiątki teledysków, m.in dla Ozziego Osbourne'a. Przyczynił się do powstania kilkudziesięciu ścieżek dźwiękowych, nie boi się przekraczania gdy chodzi o media zarówno audio i wizualne. Wygrał MTV Music Video Award w 1995 za "More Human Than Human" White Zombie. Do historii przeszedł jako pierwsza samodzielny artystka odebierający nagrodę w tej kategorii.

W ubiegłym roku, oprócz pracy nad filmami Zombie zdominował również świat koncertując z Megadeth, a następnie z Marilynem Mansonem na "Twins Evil Tour".
Zombie i jego banda maniaków - John 5 - gitara, Piggy D - bas i perkusista - Ginger Fish opracowali także multimedialną produkcję, wraz z ponadgabarytowymi LED ekranami na trasę Rockstar Mayhem . Spektakl otrzymał świetne recenzje jako kolaż psychotronicznych klipów filmowych, spektakularny pokaz świateł, pirotechnikę oraz za szalone gitarowe riffy na festiwalach na całym świecie .

Jeśli chodzi o przedsięwzięcia artystyczne Rob Zombie potrafi osiągnąć to co wydaje się prawie niemożliwe.

ROB ZOMBIE wystąpi w Stodole w Warszawie 6 lipca 2014.

Bilety dostępne od środy 29 stycznia w www.Stodola.pl i www.LiveNation.pl

Ceny biletów:
165 PLN

Live Nation / RM

Tagi: rob zombie
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.