Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Prince & 3RDEYEGIRL zapowiadają nowy album!

3 Lutego 2014

Debiutancki krążek Prince & 3RDEYEGIRL ukaże się na rynku jeszcze w tym roku i będzie nosić tytuł "PLECTRUMELECTRUM".


Książę muzyki pop powraca z nowym materiałem i tym razem nie będzie to solowy projekt. Artysta do współpracy nad nowym albumem zaprosił bardzo interesujące damskie trio, w którym występują: Donna Grantis (gitara), Ida Nielsen (bas) oraz Hannah Ford Welton (perkusja).

Prince wraz z międzynarodowym, rockowym trio 3RDEYEGIRL po raz pierwszy pojawił się na scenie w amerykańskim programie rozrywkowym "Late Night with Jimmy Fallon!". Od tamtej pory dziewczyny towarzyszyły mu w trakcie występów w Szwajcarii ,Szwecji, Danii, Portugalii, Holandii i Ameryce. Pomiędzy koncertami Prince & 3RDEYEGIRL znaleźli czas,aby nagrać wspólnie "PLECTRUMELECTRUM" w studio w Paisley Park.

Singiel promujący nowy album nosi tytuł "PRETZELBODYLOGIC", którego szczegóły ujawnimy wkrótce. A oto zapowiedź videoklipu, który będzie towarzyszyć utworowi: http://www.youtube.com/watch?v=-9OIFeNYBYk&feature=youtu.be

Mystic Production / RM

Tagi: prince & 3rdeyegirl
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.