Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Accept - już dziś pierwszy z trzech koncertów!

4 Lutego 2011

Legendarna niemiecka formacja Accept pojawi się w Polsce na 3 koncertach w ramach europejskiej trasy promującej ich najnowszy album "Blood Of The Nations". Pierwszy koncert ma miejscu już dziś w krakowskim klubie Studio!


Zespół, założony w 1970 roku przez wokalistę Udo Dirkshneidera, odegrał ważną rolę w rozwoju speed metalu, będąc podstawowym elementem niemieckiej sceny heavy metalowej w pierwszej połowie 1980 roku. Po rozwiązaniu działalności w 1997 roku i krótkiej reaktywacji w 2005 roku, zespół powrócił na dobre w 2009 roku. Udo Dirkshneidera zastąpił ex-frontman TT Quick - Mark Tornillo, a nowy, dwunasty już w karierze album "Blood of the Nations" wyniósł ich na szczyty. Na początku 2011 roku zespół Accept poszedł za ciosem i wyruszył w wielką europejską trasę koncertową promującą album "Blood Of The Nations". W ramach trasy odwiedzi takie kraje jak Niemcy, Szwajcaria, Hiszpania, Włochy, Grecja, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Czechy, Węgry, Francja, Belgia, a także Rosja i Wielka Brytania. Polscy fani będą mogli obejrzeć Accept na żywo aż trzykrotnie! Zespół zagra 4 lutego w krakowskim klubie Studio, 5 lutego w warszawskiej Stodole a na finał, 6 lutego w klubie Eter we Wrocławiu.

Accept pojawi się w Polsce w składzie: Wolf Hoffmann - gitary, Mark Tornillo - wokal, Peter Baltes - gitara basowa, Herman Frank - gitary oraz Stefan Schwarzman - perkusja. To nie lada gratka dla wszystkich fanów ponieważ poprzednim razem muzycy zagrali w Polsce tylko dwa razy - w 1986 i 1993 roku!


ACCEPT + Steelwing

4.02.2011 - Kraków, Studio
5.02.2011- Warszawa, Stodoła
6.02.2011 - Wrocław, Eter

Start godz.20.00
Wejście od 19.00

Ceny biletów:
Kraków - 130 zł
Warszawa - 120 zł / 130 zł (w dniu koncertu)
Wrocław - 110 zł / 120 zł (w dniu koncertu)

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:
tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email: koncerty@metalmind.com.pl www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.com.pl, www.metalopolis.pl

Metal Mind Productions

Tagi: accept
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.