Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Edyta Bartosiewicz w trasie!

19 Lutego 2014

Trasa koncertowa "Love Renovatio" rozpocznie się 11 kwietnia w łódzkim Teatrze Wielkim, a zakończy 13 maja w warszawskim Palladium.


Artystce towarzyszyć będzie zespół złożony z ośmiu muzyków. Każdy z koncertów będzie miał specjalnie opracowaną na trasę "Love Renovatio" scenografię oraz światła, które podkreślą urodę piosenek Edyty.

- Cieszę się na to spotkanie z moim fanami. Zawsze mnie wspierali, dają mi wiele energii, tak wiele, że sama jestem nieraz tym zaskoczona i poruszona. To motywuje mnie, by na scenie dać z siebie naprawdę wszystko. Nie powinno zabraknąć piosenek z "Love", ale będą też i te z "Renovatio". Lista utworów nie jest jeszcze do końca zamknięta. Cały czas się zastanawiam, czy czegoś nie dodać... - mówi Edyta Bartosiewicz.

Artystka zadebiutowała z grupą Holloee Polloy (1990 r.), a jej pierwszą solową płytą była "Love" (1992 r.). Od tego momentu kariera Edyty to pasmo sukcesów. Osiągała je jako wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Najlepsi polscy wokaliści nagrywali z nią single, które zazwyczaj osiągały czołowe miejsca na listach przebojów.

Przy okazji premiery "Renovatio" (2013 r.) pisano: "Edyta zniknęła na bardzo długo. Powróciła po blisko 15 latach przerwy, a wraz z nią jakość i sens w mainstreamowej muzyce rockowej. "Renovatio" to szósta solowa płyta artystki, która ukazała się 1 października. Historia jej powstawania jest dość nietypowa. Partie instrumentalne zostały zarejestrowane w 2002 r. Ukazał się wtedy nawet singiel pt. "Niewinność", ale ostatecznie artystka nie zdecydowała się na wydanie płyty. Dopiero rok 2013 przyniósł upragnione zakończenie prac nad albumem. Jak sama Edyta mówi, nie jest to płyta sensu stricte, ale cały bagaż życiowy zawarty w głosie, muzyce i tekstach. Na "Renovatio" znajduje się trzynaście utworów, w tym wspomniana już wcześniej "Niewinność", singiel "Rozbitkowie" oraz znana z Programu 3 PR "Madame Bijou".

https://www.youtube.com/watch?v=NEkIxBeskSE&list=UUv7lvPHrCG7TbnzUMdyF_hw&feature=c4-overview

- Postaramy się, by koncerty trasy "Love Renovatio" były wyjątkowe. Prawdopodobnie zagramy komplet utworów z najnowszej płyty, a bogaty skład instrumentarium daje nam fantastyczne możliwości aranżacyjne. Będzie harfa, nie zabraknie sekcji dętej... Chcemy zrobić wszystko, by te piosenki zabrzmiały tak jak na to zasługują; świeżo, porywająco, a tam gdzie trzeba nastrojowo - kończy Edyta.


Agencja Artystyczna Monolit zaprasza na dziesięć koncertów Edyty Bartosiewicz:

· Łódź, 11 kwietnia (piątek), Teatr Wielki (pl. Dąbrowskiego);
· Poznań, 12 kwietnia (sobota), Sala Ziemi, (ul. Głogowska 14);
· Kraków, 14 kwietnia (poniedziałek), Kino Kijów (Al. Z. Krasińskiego 34);
· Zabrze, 15 kwietnia (wtorek), Dom Muzyki i Tańca (Gen. De Gaulle'a 17);
· Wrocław, 17 kwietnia (czwartek), Teatr Muzyczny Capitol (J. Piłsudskiego 17);
· Szczecin, 4 maja (niedziela), Hala Opery na Zamku (ul. Energetyków 40);
· Gdańsk, 6 maja (wtorek), Filharmonia Bałtycka (Ołowianka 1);
· Bydgoszcz, 8 maja (czwartek), Filharmonia Pomorska (ul. A. Szwalbego 6);
· Białystok, 10 maja (sobota), Opera w Białymstoku (ul. Odeska 1);
· Warszawa, 13 maja (wtorek), Palladium, (ul. Złota 9).

Koncerty w każdym z miast rozpoczną się o godz. 19:30. Wejście od 18:30.


Bilety na wydarzenia - ceny: 120, 140, 160 zł oraz po 100 zł (Palladium miejsca stojące na parterze) - można nabyć w sieci ticketpro.pl (empik, media markt, saturn i in.) i na portalach: bilety24.pl, bilety.fm, biletomat.pl oraz w kasach sal, w których odbywają się koncerty. Zamówienia grupowe (powyżej 20 osób, 10 % rabatu) oraz informacje o dostępnych miejscach i punktach sprzedaży biletów prosimy kierować do organizatora - Agencja Artystyczna Monolit: + 48 518 522 581, www.monolitart.com.pl, biuro@monolitart.com.pl.

Agencja Monolit / RM

Tagi: edyta bartosiewicz
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.