Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Wiosna w klubie Stodoła!

10 Marca 2014

W tym sezonie jak zwykle w warszawskiej Stodole dominować będzie różnorodność. Poniżej rozpiska koncertów, które odbędą się wiosną w tym klubie.


O.S.T.R. & Marco Polo "Kartagina"
13 marca, klub Stodoła

Już w marcu O.S.T.R. wyruszy w niezwykłą trasę koncertową, podczas której wspólnie z Marco Polo, zaliczanym do grona najlepszych producentów hip-hopowych na świecie, będzie promować ich wspólny album "Kartagina". Pierwszy występ w ramach trasy odbędzie się 13 marca w klubie Stodoła!

Bilety w cenie: 37, 57 pln - przedsprzedaż, 44, 64 pln - w dniu koncertu.

KULT UNPLUGGED
14-27 marca, trasa ogólnopolska

Legenda polskiego rocka po raz kolejny zaprasza swoich fanów na niezwykłą trasę "KULT UNPLUGGED"!
Pierwszy z unikatowej serii koncertów akustycznych zespołu KULT został zarejestrowany 22 września 2010 roku w warszawskim Och-Teatrze, przy współpracy z MTV Polska. Wydawnictwo, zawierające niepowtarzalne wersje utworów zarówno z nowszych, jak i starszych krążków grupy, osiągnęło szczyty popularności i zyskało rzadko spotykane, najwyższe wyróżnienie muzyczne - status "diamentowej płyty"!

14.03.2014 - Dom Muzyki i Tańca, Zabrze
15.03.2014 - Klub Studio, Kraków
16.03.2014 - Hala Orbita, Wrocław
18.03.2014 - Sala Kongresowa, Warszawa
22.03.2014 - Wytwórnia, Łódź
23.03.2014 - Aula Mickiewicza, Poznań
26-27.03.2014 - Gdańsk, Filharmonia

Bilety w cenach: 120zł, 110zł, 100zł

Okean Elzy
25 marca, klub Stodoła

Okean Elzy jest bez wątpienia najbardziej znanym i najczęściej nagradzanym zespołem wśród ukraińskich kapel rockowych, ich sława sięga jednak znacznie poza granice rodzimego kraju. Krytycy i entuzjaści muzyki są zgodni - doskonałe występy na żywo sprawiają, że Okean Elzy to fenomen nie tylko na skalę Ukrainy, ale także całej Wspólnoty Niepodległych Państw.

Zespół posiada niezwykły talent wyrażania siebie - przez doskonale przemyślane, głębokie teksty, wyróżniający się styl muzyczny i potężną energią jaką pałają ze sceny w czasie koncertów.

Bilety w cenie: 135 pln, 215 pln


ILLUSION
28 marca, klub Stodoła

Illusion zagra dziesięć koncertów w całym kraju, promując swoją najnowszą płytę, która ukarze się już w połowie marca! Podczas trasy, fani grupy będą mogli zapoznać się z najnowszym materiałem, na pewno nie zabraknie również najbardziej znanych utworów tej legendarnej formacji!

Bilety w cenie: 43, 63 pln - przedsprzedaż oraz 50, 70 pln w dniu koncertu

Domowe Melodie
1 kwietnia, klub Stodoła

Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobywali serca słuchaczy w całej Polsce. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni wydali swój debiutancki album. Dziś mogą się pochwalić ponad 50 tysiącami facebookowych fanów, 4 milionami odsłon ich domowej roboty klipów w serwisie Youtube, wieloma nagrodami oraz występami na Męskim Graniu czy na festiwalu Heineken Open'er.

Bilety w cenie: 35, 45, 55 pln - przedsprzedaż

Dżem Akustycznie
12 kwietnia, klub Stodoła

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jej częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Jednym z takich zespołów jest gigant polskiego bluesa - Dżem. Wkrótce znów zawitają do klubu Stodoła, by zaprezentować swój materiał w wersji akustycznej.

Bilety w cenie: 55, 69, 79 pln (balkon) - przedsprzedaż , 65, 79 pln - w dniu koncertu

JELONEK
24 kwietnia, klub Stodoła

Jelonek to ekspresyjny muzyk z dużą dozą poczucia humoru. Możecie być pewni, że podczas występu nie zabraknie spontanicznej "bieganiny", "chorych" choreografii, punkowego "gibania się", scenicznych fajerwerków, demonicznych atrakcji oraz mrocznych niespodzianek. Jego występy zachwycają zarówno fanów muzyki rockowej, jak i innych nurtów muzycznych.

Bilety w cenie: 40, 60 pln - przedsprzedaż oraz 47,67 pln - w dniu koncertu

Nigel Kennedy
13 maja, klub Stodoła

Od ponad dwudziestu pięciu lat Nigel Kennedy jest uznawany za jednego z czołowych światowych wirtuozów skrzypiec. Jego unikalna technika, ogromny talent wniosły powiew świeżości zarówno do klasycznego, jak i do współczesnego repertuaru. Już 13 maja artysta poprowadzi widzów w niezwykłą podróż po historii muzyki skrzypcowej - od sonat Bacha po kompozycje własne, inspirowane jazzem, rockiem, oraz nawiązujące do bliskiej mu twórczości Jimmi Hendrixa. Wraz z Nigelem Kennedy'm wystąpią zaproszeni przez niego wybitni przedstawiciele zarówno polskiego jazzu , brytyjskiego rocka oraz londyńskiej współczesnej sceny jazz & funk.

Bilety w cenie: 69, 99 pln - przedsprzedaż, 79, 109 pln - w dniu koncertu

Jaromir Nohavica
19, 20 maja, klub Stodoła

Jaromír Nohavica - czeski piosenkarz, autor tekstów, poeta. Jego piosenki mają bardzo różny charakter. Są wśród nich zarówno poetyckie, pełne zadumy ballady, jak i wesołe, wręcz rubaszne pieśni. Od lat 90. jest stale w czołówce najpopularniejszych czeskich pieśniarzy. Poza Czechami i Słowacją sporą popularnością cieszy się również w Polsce, gdzie koncertuje od 1997 roku. Twórczość Nohavicy przesiąknięta jest również polskimi akcentami, Artysta swobodnie mówi po polsku. Niektóre piosenki, zwłaszcza na koncertach, wykonuje w polskiej wersji językowej.

Bilety w cenie: 95, 105 pln - przedsprzedaż, 105, 115 pln - w dniu koncertu.


The Jolly Boys
4 czerwca, klub Stodoła

W muzyce The Jolly Boys znajdziemy wszystko, co najlepsze na Jamajce. Szum Morza Karaibskiego, smak doskonałego rumu, wszystkie kolory Rastafarian i mnóstwo luzu. Istniejącą od sześćdziesięciu lat grupa to najlepsza wizytówka wyspy, prawdziwa legenda stylu mento. Już w czerwcu jamajska grupa po raz pierwszy wystąpi przed warszawską publicznością.

Bilety w cenie: 69, 89 pln - przedsprzedaż oraz 79, 99 pln w dniu koncertu


The National
9 czerwca, Amfiteatr w Parku Sowińskiego

Międzynarodowa gwiazda sceny indierockowej - The National - zagra 9 czerwca w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego w Warszawie! Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej szóstą w 14-letniej karierze grupy, płytę Trouble Will Find Me. Sami muzycy określają ten album, jako najbardziej pewny siebie zbiór utworów, będący jednocześnie hołdem dla w pełni rozwiniętej artystycznej wizji, tematycznie poświęconej zjawisku, jakim jest brak snu. Jako support wystąpi znakomita St. Vincent, czyli doceniana na całym świecie wokalistka i autorka tekstów, którą jedna z amerykańskich rozgłośni określiła, jako Artystkę, która nieustannie na nowo definiuje pojęcie władania gitarą elektryczną.
Bilety w cenie: 165 pln

Dropkick Murphys
18 czerwca, Kraków, Klub Studio
19 czerwca - klub Stodoła

Legendarna bostońska grupa, w której skład wchodzą potomkowie imigrantów z Zielonej Wyspy. Na każdym z ich ośmiu albumów słychać nie tylko mocnego punk rocka i energetycznego, szalonego rock'n'rolla, ale i pokaźną dawkę irlandzkich rytmów, a obok elektrycznych gitar i perkusji - szkockie dudy czy banjo. Okładki ich wydawnictw zdobią celtyckie motywy, a mieszkańcy Bostonu nie wyobrażają sobie obchodów Dnia Świętego Partyka bez ich udziału. Szalona, wesoła, mocno energetyczna muzyka zjednała im fanów na całym świecie. Jednak Dropkick Murphys dopiero na koncertach wybuchają jak bomba atomowa - to jedna z tych grup, które trzeba zobaczyć na żywo. Już w czerwcu nadarzy się ku temu okazja. Zespół, w ramach promocji albumu Signed And Sealed In Blood, wystąpi w Krakowie i Warszawie.

Bilety w cenie: 110, 140 pln - przedsprzedaż oraz 120, 150 pln w dniu koncertu

GHOST
25 czerwca, klub Stodoła

Ghost to szwedzka grupa heavymetalowa, którą ze względu na sceniczny image, trudno pomylić z inną kapelą. Jej członkowie nigdy nie ujawnili swoich nazwisk - wokalista nazwywa siebie Papa Emeritus, a muzycy Bezimiennymi Upiorami. Za wydany w 2013 roku album Infestissumam zostali nagrodzeni Grammy w kategoriach Best Hard Rock/Metal Album. Już 25 czerwca wystąpią w klubie Stodoła.

Bilety w cenie 99 pln. Zaprasza Live Nation i klub Stodoła.

Klub Stodoła / RM

Tagi: klub stodoła
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.