Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


The Australian Pink Floyd Show dwukrotnie w Polsce!

15 Marca 2014

Już w maju na koncertach w Bydgoszczy (5.05) i w Katowicach (6.05) wystąpi najlepszy i najbardziej widowiskowy tribute band, The Australian Pink Floyd Show!


"Już od 7 lat co roku przyjeżdżamy do Polski i zawsze czekamy na to, żeby zagrać przed polską publicznością, która należy do jednych z najlepszych w Europie. Cieszymy się, że możemy do Was powracać każdego roku z nowym programem i zawsze jesteśmy bardzo ciepło przyjmowani, a same koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasi najwięksi fani pochodzą właśnie z Polski i wiemy, że niektórzy z nich oglądają nasze koncerty nie tylko w kraju, ale i poza Polską. " - tak zespół mówi o swoich polskich fanach, formacja zdradza także szczegóły nadchodzących koncertów: "W tym roku koncentrujemy się na takich albumach Pink Floyd jak: 'Dark Side of The Moon' , 'Wish You Were Here' oraz 'The Division Bell'. Do programu dodaliśmy również kilka klasycznych kompozycji z "The Wall" oraz, odnosząc się do fanów, którzy lubią wcześniejszą twórczość Floydów, kilka innych, mniej oczywistych utworów, jak np. 'Pigs' czy ‘Set The Controls for the Heart of the Sun'. Specjalnie na potrzeby nowego show stworzyliśmy nowe wizualizacje oraz animacje, będzie również mnóstwo efektów specjalnych, świateł, laserów oraz ogromne balony: świnia, nauczyciel z 'The Wall' oraz nasz własny różowy kangur. Tegoroczna trasa już okazała się spektakularnym sukcesem, wielu ludzi mówi nam, że to nasze najlepsze dotychczasowe show. Nie możemy już doczekać się koncertów w Polsce, sądzimy, że dobór utworów zadowoli każdego fana Pink Floyd". Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza:

THE AUSTRALIAN PINK FLOYD SHOW

Set The Controls WORLD TOUR 2014

5.05.2014 - Bydgoszcz, Hala Łuczniczka

6.05.2014 - Katowice, Spodek

Rozpoczęcie koncertów: godz. 20.00
Otwarcie bram: godz. 18.30

Bilety jeszcze w sprzedaży!
Bilety do nabycia na stronach:
www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl

Ceny biletów przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Bydgoszcz:
I kategoria- 255/ 270 zł
II kategoria - 180/ 195 zł
III kategoria - 155/ 170 zł
IV kategoria - 140/ 155 zł
V kategoria (płyta stojąca) - 135/ 150 zł

Katowice:
Loża - 335/ 350 zł
Sektory czerwone i zielone H, J i siedząca płyta B - 185/ 200 zł
Sektory czerwone i niebieskie (do X rzędu) - 140/ 155 zł
Sektory niebieskie (od XI rzędu) - 120/ 135 zł
Sektory zielone (E, F, G, K, L, M) i siedząca płyta A i C - 160/ 175 zł

Tym razem zespół wystąpi z nowym programem koncertowym Set The Controls. W najbardziej widowiskowym dwugodzinnym tribute show naszych czasów grupa zaprezentuje przekrojowy materiał z takich klasyczne płyt Floydów jak "Wish You Were Here", "The Dark Side Of The Moon" oraz "Division Bell", będzie także prawdziwa niespodzianka dla fanów, którzy sami będą mogli wybrać utwory, jakie znajdą się na koncertowej setliście! Więcej szczegółów - wkrótce!

"The Dark Side Of The Moon" (1973r.) znalazł ponad 50 mln nabywców na całym świecie i płyta ta okazała się największym komercyjnym sukcesem Pink Floyd, krążek ten od 1973 do 1988 roku przez 741 tygodni pozostawał na różnego rodzajach podsumowaniach, czego w przeszłości nie dokonał żaden inny album. Z kolei "Wish You Were Here" (1975r.) to ulubiona płyta Davida Gilmoura, była również faworytką Richarda Wrighta, natomiast sam krążek znalazł się także w zestawieniu "500 Greatest Albums of All Time" magazynu Rolling Stone. "The Divison Bell" (1994r.) to czternasty i ostatni w dorobku studyjny krążek Pink Floyd, album także trzykrotnie pokrył się platyną.

The Australian Pink Floyd Show to koncertowa sensacja, już ponad 3 mln widzów na całym świecie miało okazję zapoznać się z magią Pink Floyd w wykonaniu tego zespołu, a The Times opisuje show TAPFS jako "the gold standard". Formacja w doskonały sposób potrafi uchwycić i przekazać ducha muzyki Floydów oraz samo jej brzmienie, przyciągając uwagę niesamowitymi wizualizacjami i efektami specjalnymi.

Będzie to już siódma wizyta The Australian Pink Floyd Show w naszym kraju. Po raz pierwszy grupa zagrała w 2008 r. w katowickim Spodku, z roku na rok zbierając coraz bardziej entuzjastyczne recenzje i aplauz fanów. Po raz ostatni formacja wystąpiła u nas w maju zeszłego roku, dając 2 niezapomniane koncerty w Katowicach i Poznaniu. Zarówno fani jak i media zgodnie podkreślają, że było to prawdziwe święto dla zwolenników Pink Floyd, majstersztyk w każdym calu i doświadczenie, które trzeba przeżyć samemu, aby zrozumieć fenomen tego zespołu. The Australian Pink Floyd Show to niepowtarzalna okazja, aby na własnej skórze, przekonać się, lub też po prostu dowiedzieć, na czym polega ponadczasowy fenomen Pink Floyd!

The Australian Pink Floyd Show to zespół, który przez wiele lat pracował na swój ogromny sukces doprowadzając swój występ do perfekcji. Zespół tworzą znakomici muzycy, którzy zdecydowali się poświęcić ogromną część swojego życia, aby stworzyć fantastyczne widowisko, które zdoła sprostać legendzie. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół, zatrudnienie techników oświetleniowych, jak również akustyka Colina Norfielda, którzy współpracowali z zespołem Pink Floyd powoduje, że ich koncerty to idealna rekonstrukcja występów Floydów. Muzycy z niebywałym pietyzmem podchodzą do kwestii brzmienia, używając dokładnie tych samych instrumentów na których grali słynni Brytyjczycy. Kunszt, jak i profesjonalizm całego przedsięwzięcia docenił sam zespół Pink Floyd, który niejednokrotnie pojawiał się na koncertach TAPFS. W 1996 roku formację spotkał niezwykły zaszczyt, grupa The Australian Pink Floyd Show została poproszona o występ na 50 urodzinach samego Davida Gilmoura, gdzie do muzyków na scenie dołączyli Richard Wright i Guy Pratt, aby wspólnie wykonać utwór "Comfortably Numb"! W rezultacie The Australian Pink Floyd Show jako jedyny ‘tribute band' zespołu Pink Floyd zyskał oficjalne uznanie formacji oraz specjalną rekomendację samego Davida Gilmoura.

TAPFS zaczynał w 1988 roku, grając w lokalnych australijskich pubach, obecnie zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Kanadzie osiągnął status mega gwiazdy, szczelnie wypełniając stadiony oraz ogromne hale koncertowe. Takiego sukcesu nie można określić inaczej niż fenomenalny. Zespół występował już w prawie wszystkich zakątkach świata poczynając od Sydney, poprzez największe hale Europy, a kończąc na tak egzotycznych miejscach jak Chile czy Panama, wszędzie spotykając się z niesamowicie entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków. W 1993 roku muzycy pojawili się na pierwszym Międzynarodowym Konwencie Fanów Pink Floyd, gdzie zyskali przychylność jednej z najbardziej wymagających publiczności, która kiedykolwiek mogłaby pojawić się na ich koncercie. Doskonale dopracowany dwugodzinny show, niesamowita gra świateł, projekcje wideo oraz charakterystyczne wizualizacje sprawiają, że ich koncerty są wiernym odzwierciedleniem wydarzenia, jakim był każdy koncert Floydów.

Metal Mind Productions / RM

Tagi: the australian pink floyd show
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Koncerty

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.