Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Nowy singiel PRINCE'a!

18 Marca 2014

Prince - muzyczna ikona od prawie 4 dekad - zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel "Fallinlove2nite" z udziałem Zooey Deschanel.


Utwór dostępny jest już m.in. w serwisie iTunes (http://smarturl.it/fallinlove2nite) nakładem należącej do Sony Music wytwórni Epic Records. Pełen charakterystycznych dla Prince'a elementów, ale dostosowany do brzmienia XXI wieku utwór to porządna dawka energii i entuzjazmu. To także pierwszy efekt połączenia sił tego artysty z szefem Epic Records - L.A.Reidem.

Posłuchajcie utworu tutaj: http://youtu.be/WSJ2Cs-iAXw

Dotychczas Prince sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie, wyprzedał niezliczoną ilość koncertów, nadawał nowe trendy i zmienił oblicze muzyki pop. W roku 2011 wystąpił w Gdyni podczas Open'er Festival. Prince niedawno założył swój własny profil na Instagramie - nazywa go PRINCESTAGRAM (http://instagram.com/prince)

Sony Music Poland / RM

Tagi: prince
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.