Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


RUSSIAN RED - premiera teledysku "John Michael"

24 Kwietnia 2014

"John Michael", drugi singiel promujący nowy krążek znanej hiszpańskiej grupy Russian Red, doczekał się właśnie videoklipu.


Tytułowy John Michael jest mechanikiem, którego bardziej od własnej kobiety interesują samochody. W jaki sposób mści się na nim Lourdes, wokalistka zespołu? Tego dowiedzieć się można oglądając klip: https://www.youtube.com/watch?v=58xIYJLUOVA

Album "Agent Cooper" ukazał się 25 lutego b.r. Materiał na płytę zarejestrowano w Los Angeles a nad jego powstawaniem czuwali: Joe Chiccarelli (wielokrotny laureat nagrody Grammy, współpracujący m.in. z Tori Amos, The Strokes ,U2), Emily Lazar (David Bowie, Lou Reed) oraz Mark Needhan (The Killers, Fleetwood Mac, Bloc Party, Blondie, Chris Isaak).

Ciekawostką jest fakt, że nazwy wszystkich piosenek na płycie zatytułowane są imionami mężczyzn. Jak zdradza Lourdes, są to osoby, które realnie zainspirowały Historie, jakie usłyszeć można na albumie "Agent Cooper". Pierwszą odsłoną płyty był znany już dobrze singiel "Casper".

Sony Music Poland / RM

Tagi: russian red
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Ogłoszenia

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.