Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Sir Ozzy Osbourne?

7 Maja 2014

Książę Ciemności może zostać uhonorowany tytułem szlacheckim za ponad 40-letnią działalność artystyczną.


Jeśli wydaje się wam, że dopisek Sir obok nazwiska Ozzy Osbourne to świetny pomysł, nie tylko wy tak sądzicie. Na internetowym portalu Causes.com powstała petycja, której postulatem jest nadanie legendarnemu wokaliście Black Sabbath tytułu szlacheckiego. Naturalnie powodem miałoby być przyczynienie się Ozzy'ego do rozkwitu i promocji muzyki z Wysp na całym świecie.

"Wnoszę petycję o to, aby Ozzy Osbourne, frontman zespołu Black Sabbath, otrzymał tytuł szlachecki w zamian za wybitną, ponad 40-letnią działalność dla przemysłu muzycznego w Wielkiej Brytanii. Urodzony w Birmingham John Michael Osbourne w ciągu swojego życia bawił i inspirował wielu ludzi, okazał się także ogromnym międzynarodowym sukcesem, nagrywając wspaniałe albumy nie tylko z Black Sabbath, ale także te z kariery solowej. Głęboko wierzę, że po ukończeniu przez niego 60. roku życia, nadszedł wreszcie czas by otrzymał tytuł szlachecki. Proszę o rozważenie kandydatury pana Osbourne'a na dostąpienie tego zaszczytu ze względu na jego zasługi." - czytamy w treści petycji.

Pod petycją zostało zebranych już ponad 12 000 podpisów, lecz wciąż brakuje 8 000, aby Ozzy uzyskał tytuł Sir z rąk królowej.

Link do petycji poniżej:

http://www.causes.com/actions/1735312-ozzy-osbourne-for-a-knighthood

ultimate-guitar.com / RM

Tagi: sir ozzy osbourne rockmagazyn black sabbath
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2019. Wszelkie prawa zastrzeżone.