Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


DEAP VALLY na jedynym koncercie w Polsce!

7 Maja 2014

Duet DEAP VALLY wystąpi 7 lipca w Krakowie, w ramach trasy promującej debiutancki krążek grupy, "Sistrionix", który ukazał się latem zeszłego roku.


"Czy mogę zostać Waszym groupie?" - tylko tyle na początek Marilyn Manson był w stanie powiedzieć, gdy zobaczył ten najbardziej imprezowy zespół w rock'n'rollowej branży na jednym z ich pierwszych koncertów.


Metal Mind Productions zaprasza:

DEAP VALLY
+ support act

7.07.14 - Kraków, Lizard King

Otwarcie bram: 19:00
Początek koncertu: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż: 50 PLN
W dniu koncertu: 60 PLN

Bilety w sprzedaży od piątku, 9 maja!

www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.biletin.pl


Kalifornijski Deap Vally to obecnie jeden z najbardziej gorących duetów na amerykańskiej scenie alternatywnej, który swoim ostrym retro-rockowym graniem
udowadnia, że muzyka rockowa nie jest zarezerwowana tylko dla mężczyzn. Lindsey Troy (gitara, wokal) i Julie Edwards (perkusja, wokal) zagrały też już niemal ze wszystkimi- od supportów The Vaccines i Yeah Yeah Yeahs, aż po Muse, Mumford & Sons i Iggy'ego Popa! Wspólna historia tych dwóch dziewczyn rozpoczyna się w 2011 roku na... lekcjach szydełkowania i wkrótce okazało się, że oprócz tego hobby panie dzielą ze sobą jeszcze jedną pasję, która wkrótce zaowocowała wspólnym muzykowaniem i nagraniem singla "Gonna Make My Own Money". Zespół podpisał kontrakt z Island Records, a nad debiutanckim krążkiem pracował w Infrasound Studio w LA pod czujnym okiem producenta The Mars Volta, Larsa Stalforsa. Premiera "Sistrionix" miała miejsce w czerwcu zeszłego roku, a płytę promuje numer "Baby I Call Hell". Duet ma także na koncie występy na najważniejszych muzycznych festiwalach (m.in.: Leeds, Reading, Glastonbury, Bonnaroo). Brzmienie Deap Vally opisywane jest jako połączenie "brudnego White Stripes z Led Zeppelin", natomiast dziewczyny same przyznają się, że z jednej strony inspirują je muzyka soul, gospel i punk, wokalne melodie w stylu R'n'B i bluesowe riffy, a z drugiej - potężne, sabbathowe dysonansowe akordy, a wszystko to w nieśmiertelnym duchu rock'n'rolla.

A o tym, jak duet sprawdza się na żywo, będzie można przekonać się już 7 lipca w krakowskim Lizard Kingu, zapraszamy!

Metal Mind Productions / RM

Tagi: deap vally
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.