Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


Diamond Version - album i koncert w Warszawie!

14 Maja 2014

Debiutancki album Diamond Version zatytułowany "CI" ukaże się 2 czerwca.


Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór "Were You There?" z gościnnym udziałem Neila Tennanta z Pet Shop Boys. Kawałka, który jest nową wersją starego utworu gospel można posłuchać tutaj: http://soundcloud.com/muterecords/diamond-version-were-you-there/

Na debiucie Diamond Version znajdziemy elektroniczne rytmy, zdekonstruowane techno oraz zarówno, w tekstach jak i tytułach, slogany pożyczone z reklamy czy marketingu: "Science For A Better Life", "Access To Excellence" i "Raising The Bar".

Płyta "CI" (czyli Corporate Identity) została poprzedzona serią singli, które ukazały się w formie 12 calowych vinyli.

Na swój debiut Diamond Version zaprosili dość nieoczekiwanych wokalistów. "Próbowaliśmy znaleźć nieprzewidywalnych wokalistów - takich, których nikt nie wziąłby pod uwagę. Chcieliśmy przełamać tę logikę myślenia." Obok Neila Tennanta z Pet Shops Boys, na albumie gościnnie występują poeta Leslie Winer oraz Kyoka, artystka nagrywająca dla wytwórni Raster-Noton.

Diamond Version zaprezentują swój audiowizualny projekt podczas serii koncertów w Europie, w tym 6 czerwca podczas Red Bull Music Academy Festival, który odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Mystic Production / RM

Tagi: diamond version
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.
Forum

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2020. Wszelkie prawa zastrzeżone.