Zaloguj się. Nie masz jeszcze konta? Rejestracja »


La Roux ogłasza nowy album!

14 Maja 2014

Duet La Roux powraca albumem "Trouble In Paradise", który w sklepach pojawi się 8 lipca.Premiera nowego materiału miała miejsce w Radio One, gdzie Zane Lowe zaprezentował utwór ‘Let Me Down Gently'. Posłuchaj go tutaj: https://soundcloud.com/#la-roux-official

Album "Trouble In Paradise" zawiera 9 utworów napisanych i wykonanych przez multi-instrumentalistkę Elly Jackson w koprodukcji z Ianem Sherwinem. Nowa płyta jest drugim albumem La Roux po wydanym w 2009 r. debiutanckim krążku, który sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy. Z niego pochodzą single ‘Bulletproof', ‘In for the Kill' czy ‘Quicksand', które sprzedały się w ponad 6 milionach egzemplarzy na całym świecie. W Polsce piosenka ‘Bulletproof' okupowała tygodniami szczyty polskich list przebojów.

Lista utworów:

1. Uptight Downtown
2. Kiss and Not Tell
3. Cruel Sexuality
4. Paradise Is You
5. Sexotheque
6. Tropical Chancer
7. Silent Partner
8. Let Me Down Gently
9. The Feeling

Album na pre-orderze w iTunes z utworem (utwór "Let Me Down Gently" jest jako instant grat): https://itunes.apple.com/pl/album/trouble-in-paradise/id875955166

Universal Music Polska / RM

Tagi: la roux
dodajdo

Komentarze

Dodaj komentarzAby dodać komentarz musisz być zalogowany

Dodaj aktualności, wieści, newsy

Wiesz o ciekawym wydarzeniu? Możesz dodać informację do naszej bazy danych korzystając z tego formularza.


Dodaj aktualność, wieść, newsa


Zapraszamy także wszystkie zespoły i instytucje chcące publikować materiały na specjalnych warunkach. Zapraszmy do kontaktu.

Nowe recenzje

Szukamy współpracowników!

Lubisz muzykę?
Internetowy serwis muzyczny Rock Magazyn poszukuje nowych współpracowników! Szukamy osób chcących pisać newsy, recenzje, artykuły oraz tworzyć największą bazę muzycznych materiałów, a także pomagać nam w tłumaczeniu materiałow z języka angielskiego na polski.

Robisz dobre zdjęcia?
W dalszym ciągu poszukujemy osób które chciałby przygotowywać fotorelacje z koncertów.

Szczegóły w dziale rekrutacja
Copyright © Rock Magazyn 2001-2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.